Ako z neho nezosaliet?

Príspevok v téme: Ako z neho nezosaliet?
beathe

Mozno sem tato tema nepatri,ale nemam koho ineho sa spytat.Mam kamaratku, asi najlepsiu.Kamaratime sa uz roky aj s mojou sestrou.Stalo sa to, ze jej priatel s ktorym chodi uz dva roky ma stale balil, az som podlahla. udrzujeme spolu tajny vztah uz pol roka. Vlastne je to vsetko len o sexe. Vycitky svedomia ma uz davno presli, dokonca som sa donho zalubila, mam ho rada, aj on mna. ja snim ale byt nemozem. Uz len koli nej a koli okoliu. Chcem stym prestat, ale neda sa. Vzdy ma k nemu nieco prtiahne spat. Stale sa dookola pred vsetkymi pretvarovat ma nebavi. Som s kamoskou skoro kazdy druhy den, navstevujeme sa. Oni byvaju spolu. ako sa mam od neho odputat? Viem, ze to nie je spravne ale pritahujeme sa.. Ako dalej?

bobacik

A mne sa stalo to iste a kamoske som casom odpustila a znovu sa stretavame ako niekedy predtym. cas vylieci vsetko

1bruno1

Tak asi nie si dost rozumovo vyspela moja. Myslis ze sa da riesit nieco inak ako "trapnymi" vyhrazkami a vybavovanim? Ved ked sa to dozvie to dievca, tak ak ma troch IQ bude to brat ako hrdinka a neponizovat sa, neprosit, nehystercit! a urcite sa nebude chciet bit. To robia len hlupane!

regdegdg

LOOOOOL
tak to je este len na smiech ze takto zahadzujes kamaratstvo kvoli staremu chrenovi. musi sa na vas dvoch dobre zabavat! len tak dalej Beus.