Ako z neho nezosaliet?

Príspevok v téme: Ako z neho nezosaliet?
beathe

Mozno sem tato tema nepatri,ale nemam koho ineho sa spytat.Mam kamaratku, asi najlepsiu.Kamaratime sa uz roky aj s mojou sestrou.Stalo sa to, ze jej priatel s ktorym chodi uz dva roky ma stale balil, az som podlahla. udrzujeme spolu tajny vztah uz pol roka. Vlastne je to vsetko len o sexe. Vycitky svedomia ma uz davno presli, dokonca som sa donho zalubila, mam ho rada, aj on mna. ja snim ale byt nemozem. Uz len koli nej a koli okoliu. Chcem stym prestat, ale neda sa. Vzdy ma k nemu nieco prtiahne spat. Stale sa dookola pred vsetkymi pretvarovat ma nebavi. Som s kamoskou skoro kazdy druhy den, navstevujeme sa. Oni byvaju spolu. ako sa mam od neho odputat? Viem, ze to nie je spravne ale pritahujeme sa.. Ako dalej?

zuzanaa

hm už par dni tu sledujem či ktosi neodpisal akoby nemam co ine na praci:D fakt divne tak snad aspon napises ci to nejak pokrocilo alebo ste stale v tom istom stadiu. jednoducho spravajte sa ako dospeli(predpokladam ze ste) a dohodnite sa, pol roka je akosi privela to zvladat sak vas porazi z toho.. len pre info, kolko mate kto rokov?

zuzanaa

no pravda ze aj keby som riadne bola nahnevana, uplne vytočená, toto mi pride prehnane. bola by som neštastna a nikdy by som ich už nechcela poznať(ked to samozrejme beriem z mojej situacie, ake mam vztahy ja), ale aby som ubližovala to nie.ak by to bolo len pre sex. a ak by sa mali radi pozerat by som sa na nich nemohla, aspon na zaciatku, ale prežila by som to časom aj ked by som trpela určite, plati co som pisala predtym..ale!nech si žiju ako vedia.. beathe: tak prečo sa s nou nerozide? ak ju nema rad nema to cenu..naozaj ti nerozumiem ale snad vam to vsetkym trom vyjde dobre

77max77

To by bola pekna sudna zaloba na krku za ublizenie na zdravi :) S rozumom baby :) Ved ta Beathe musi byt podla mna strasna sexica :) Nedas mi cisielko? :)

ty_picka

Ako tu citam prispevky Beathe, doslo mi, ze je len obet. Tupa hus, ktorej emocionalna nevyspelost nedovoluje pochopit, ake svinstvo kona.
Ja zistit takuto vec, oblejem ti fejs vriacou vodou.

beathe

Ale ved ja ho mam velmi rada. Povedala som ze nas hlavne spaja sex, ale ten by bol bez citov prazdny. Tesime sa na kazdu volnu chvilku ked mozme byt spolu a mozme sa len rozpravat, nic viac. Kamoska mi raz povedala, ze nevie za kolko rokov to bude, ale chcela by byt este niekedy zo svojim byvalym priatelom. a ked ju zasa vidim ako je na svojom priatelovi naviazana a co vsetko robi, nechapem ju. mozno to je dovod, preco som mu nepovedala nie. No neviem..

zuzanaaa

bruno: nemas pravdu, nie kazde priatelstvo je sice take, ale ja uplne kludne bez mihnutia oka mozem povedat, ze mam kamošku ktorej doverujem najviac na svete, a ona mne, a vieme o sebe veci ktore nevienikto na celucickom svete. je to až za hrob a tomu proste verim. stane sa to, to ano, ale nie moralnym cestnym ludom. je rozdiel podvod a podvod. keby ma priatel podviedol s inou, brala by som to tazko pretoze ho milujem a on tvrdí to isté, bolo by to sklamanie. ale keby s kamaratkou, este k tomu najlepsou, a stratila aj ju, akoby som stratila celu svoju dušu pretože by som už nedokazala niekomu doverovať. ja tu holku neodcudzujem, ale sex naozaj nieje dovod. keby su zamilovani , tak by aj kamaratka casom mozno pochopila ze sa maju radi a ze to tak malo byť, lebo by jej to vysvetlili. nechapem prečo sa teda ten chalan s nou nerozide, aj tak ju nema rad, tak by juaspon mohol nechat zit si svoj zivot, aj ona ma pravo si najst niekoho normalneho