Ako z neho nezosaliet?

Príspevok v téme: Ako z neho nezosaliet?
beathe

Mozno sem tato tema nepatri,ale nemam koho ineho sa spytat.Mam kamaratku, asi najlepsiu.Kamaratime sa uz roky aj s mojou sestrou.Stalo sa to, ze jej priatel s ktorym chodi uz dva roky ma stale balil, az som podlahla. udrzujeme spolu tajny vztah uz pol roka. Vlastne je to vsetko len o sexe. Vycitky svedomia ma uz davno presli, dokonca som sa donho zalubila, mam ho rada, aj on mna. ja snim ale byt nemozem. Uz len koli nej a koli okoliu. Chcem stym prestat, ale neda sa. Vzdy ma k nemu nieco prtiahne spat. Stale sa dookola pred vsetkymi pretvarovat ma nebavi. Som s kamoskou skoro kazdy druhy den, navstevujeme sa. Oni byvaju spolu. ako sa mam od neho odputat? Viem, ze to nie je spravne ale pritahujeme sa.. Ako dalej?

1bruno1

lolita22 ale ved mozno tato cesta je ta jej. a prestante sa vsetky hrat na naj kamosky az za hrob! Kolke z vas nevedia o polke veci o svojich kamaratkach a o veciach ktore vam taja aby vam neublizili. Doveruj, ale preveruj :)

1bruno1

Citam si vsetky prispevky a kazdy ma v niecom z vas pravdu. A ak clovek po niekom tuzi a nemoze prestat nie je urcite bezcharakterny! Je skor zmatany zo svojich citov.Myslite ze beathe to urobila naschval ked sa snim dala dokopy? Isto to neplanovala a prislo to ako blesk :) Mozno to ako blesk aj skonci. Len nikoho nekritizujte a neopovrhujte nim len preto ze chce zit :)

f_i_l_i_p_k_a

´Moze sa to stat kazdemu´?! NIE! Stane sa to len bezcharakternym egoistickym slabym polutovaniahodnym jedincom.
Filip - stalo sa ti to preto, lebo si to, co som uviedla vyssie a prave preto ta aj odkopla zena, hoci to muselo byt pre nu tazke, ked mate dieta. A vidno, ze si sa nepoucil, neuvedomil si si zvratenost svojich postojov a prave preto , ze si sa este od vtedy neposunul ani o krocik, nemas velku nadej, ze prezijes cisty laskou naplneny vztah.
Beatka, lutujem ta, skor ci neskor ti dojde, co robis - mozno vtedy, ked sa ti to vrati. :(
Najviac mi je luto toho, ze si to tu citaju mladi ludia a taketo zvratene nazory mozu zacat povazovat za ´bezne´ a cesta k dusevnej vyrovnanosti sa im zbytocne predlzi...

misinka

suhlasim s tebou chova sa ako bezcharakterne prasa , to mu nestaci jedna zena ? nezijeme v zemi kde by bola odsuhlasena polygamia a ty tiez nemas charakter ak si s nim, vsimni si prispevok lolity , ja ju lutujem uz teraz ako s nou zaobchadzate a tiez dufam ze ssa to nikdy nedozvie ako keby mala trpiet a ty sa s nou nestretavaj, ved to uz nie je tvoja kamoska, vymysli si dovod ale nechaj ju napokoji nech si radsej mysli nieco ine ako keby mala zitit ze spís s jej chalanom, to teda je fakt padnute na hlavu

vanilyeyes

neviem, ci ten vztah medzi tebou a tou holkou mozes vobec este nazyvat kamaratstvom. Najlepsi kamarat je ten, ktory nas nikdy nezradi a vzdy bude stat pri nas, aj v tom najhorsom. Ak ako pises - si s tym chlapcom viac menej kvoli sexu - je to od teba dost sebecke. Ak by mne toto urobila kamoska, asi by som jej to do smrti neodpustila a nenavidela ju. Pravda skor alebo neskor vyjde najavo a cim skor sa to dozvie, tym to bude pre tu holku lepsie. Tiez sa cudujem tomu chalanovi, chova sa ako bezcharakterne prasa..