Ako Na Francúzak ? Kedy Ste Ho Mali PO 1-Krát?

Príspevok v téme: Ako Na Francúzak ? Kedy Ste Ho Mali PO 1-Krát?
ja.16.ja

Čawko ľudia som 16ročna baba,a robim taky prieskum že
:,,AKO NA FRANCÚZAK,& KEDY STE HO MALI PO 1-KRÁT ???,,
viete citim sa trapne povedat že mam 16 a som nemala francuzak & aj keby som ho Xcela mat,tak neviem ako sa to robi (jazyky,približenie tvare,pohyby pri tom)
PROSIM VAS,NEVISMIEVAJTE SA MI,LEN RADY DAVAJTE A SKUSENOSTI VAšE, **DAKUJEM**

milina

ja som mala mesiac pred 17,mno prvykrat to bolo fest trapne,ked sme sa lucili sa opytal ci mu endam ani pusu a ja ze hej ale som ymslela taku obycajnu a on zacal tak som bola trosku vyhukana ale potom to uz islo v pohode:)a druhykraat tretikrat uz uplne v pohode:)......ale tiez som sa rpedtym fest bala....

cucomber9

moj prvy bozk bol kraaaasny a vzrusujuci, s chlapcom s ktorym som doteraz..uz som mi tiahlo na sedemnast skoro..

lolobek

no ja som to prvy krat zazil s jednou kamoskou....bolo to asi pred dvoma tyzdnami....mam 15....bolo to super....ona zacala a ja som sa pridal...ona je uz skusena....o par dni mi hovorila ze to bolo super a ze sa viem velmi dobre bozkavat...a ked som jej povedal ze som sa prvy krat v zivote bozkaval s nou tak mi skoro neuverila...peace

halibaba

ja som mala 17 a to som si myslela ze sa k tomu uz nedostanem, ale dostala som sa a dokonca s niekym s kym som aj chcela aj ked to bolo iba raz lebo potom akosi sme sa nedali dokopy, mylsim ze sa mi mstil za to ze som ho kedysi nechela ale bolo to super bozkavali sme sa 3stvrte hodiny a odvtedy ma bozkavanie bavi a musim uznat ten chalan sa bozkaval doooost dobre

ali1313

v 14-tich :D:D uplne kraasny zazitok.. velmi zalezi na tom ako sa vie bozkavat partner... lebo od prveho chlapca som mala asi 4 inych a doteraz som nenasla takeho co by sa mu aspon vyrovnal.. nie to este ho prekonal..

aladinova_lampa

prvy francuzačik som mala v dvanastich... s kamaratom,dovodom naučiť sa to...sme take spriaznene duše :)

teaa

ja som mala 17 a bolo to nechutné... veľmi som sa potom tomu vyhýbala, dokonca som sa aj rozišla preto, že som sa odmietala bozkávať, lebo som mala pocit, že to neviem, že som neschopná... potom som pri jednom pochopila, že to nie je mechanický úkon, ale prejav lásky. A milujem bozkávanie... a hovoria mi, že som v tom hrozne dobrá :) tak sa z toho vytešujem... nerieš techniku, príde to samé

linduška

ja som mala prvy francuzak asi ked som mala 13 alebo 14 :D...no urcite som to enpovazovala az za take krasne ako teraz s mojim chlapcom :)...vtedy to bolo len take o nisom zo zvedavosti...mne staci aby ma moj chlapec pobozkal a uz som v siedmom nebi :)...po 3 mesiacpch pocitujem stale to iste ako ked po prvy krat ma pobozkal:)...hm sama nato prides ako zacat a co robit..ide to samo od seba :)...nikde nieje napisany navod na bozkavanie a ako pri tom postupovat..kazdi sa bozkava inak..neznasam ked chlapci slintaju ble :D...zhnusilo sa mi to az tak ze som po chlapcovi ani netuzila...podla mna vo vztahu zalezi na bozkavani ...