Ako Na Francúzak ? Kedy Ste Ho Mali PO 1-Krát?

Príspevok v téme: Ako Na Francúzak ? Kedy Ste Ho Mali PO 1-Krát?
ja.16.ja

Čawko ľudia som 16ročna baba,a robim taky prieskum že
:,,AKO NA FRANCÚZAK,& KEDY STE HO MALI PO 1-KRÁT ???,,
viete citim sa trapne povedat že mam 16 a som nemala francuzak & aj keby som ho Xcela mat,tak neviem ako sa to robi (jazyky,približenie tvare,pohyby pri tom)
PROSIM VAS,NEVISMIEVAJTE SA MI,LEN RADY DAVAJTE A SKUSENOSTI VAšE, **DAKUJEM**

linaaaa

ahoj ja som sa prvy raz bozkavala ked som bola kusok mladsia od teba. Prvy raz sa s partnerom dobre nezhodnete, ale to byva nie len pri prvom bozku tvojom ale zakazdym ked sa budes bozkavat s niekym inym. Dokonca sa mi to stava aj teraz a to mam 21 ...inak je to uzasne hlavne ked je chalan jemny a hra sa ti s jazykom len tomu treba prist na chut :)

adus

no ja som mala prvy bosk ako tretiacky ci stvrtacka na zakladke...
ale bolo to smiesne bo sa na nas pozerala aj moja vtedy super kamoska a potom mi vravela ze ake to bolo ked som mala jeho jazyk v ustach a co som s nim robila..
ja som nechapala o com toci....bo som jeho jazyk ani necitila a moj som mala za zubami.. :D len som usta otvarala a dalsi bosk bol az ked som bola v devine... a aj to s cudzim chalanom na chate..s ktorim som sa do dnes den nevidela aj som mala jeho cislo ale som si ho zmazala ale kamoska je s nim teda bola v kontakte.....ale az na tej chate som si to natrenovala nebrala som to ako zavezok ale ako ,,uc sa a skusaj..." :)
ale jazykom hybes podla pocitov... vravy sa ze skumaj jeho usta... :D

evka32

Ahojte, tak ja som to zažila prvý krát v 15-cke, a nebojte sa ničoho ono to príde samo. Ale si myslím že keby s tým nezačne on tak by sme sa ani nebozkávali doteraz. Bolo to nádherné:)

drakenko

Ja som sa s priateľkou bozkával prvý krát (bolo to aj pre každého z nás prvý krát) asi po 2 mesiacoch chodenia. Bolo to nádherné, preto že to bolo spontánne a neponáhľali sme sa nikam :P. Proste sme sedeli na takej lavičke, objímali sa. Ja som jej dal pusu na pery (to bolo už aj pred tým), ale keď som sa šiel odtiahnuť tak ma nepustila proste, namiesto toho ma zase pobozkala a už to šlo. Trvalo to celé asi 5 minút, ani jeden sme nevedeli prestať =). Bolo to proste krásne, ešte stále sme spolu a veľmi sa ľúbime :)

dzanka

ja som mala az 19 a vobec nelutujem ze tak neskoro.vtedy som z toho mala komplexy no teraz chapem ze az vtedy som sa citila pripravena na to zacat si nieco s muzmi.detske pubertalne vztahy a pusinky som proste preskocila a myslim ze to bolo pre mna dobre.

bubu5

ja som mala strnast a zlakla som sa. bol to moj najlepsi kamarat a v zivot eby ma nenapadlo ze je do mna uz asi pol roka zalubeny a jedine po com tuzi je pobozkat ma. pohryzla som ho bolo to cudne ale uzasne... nikdy na to nezabudne na ziadny prvy bozk s hocikym... ale uplne prvy... to je nieco co by som si hned zopakovala len uz je to za mnou..:) v podstate ti zavidim

lucinka123

no ahoj ja mam 17 o mesiac 18 rokov a na moj prvy bozk som chcela počkat (samozrejme velmi som sa toho bala,co mam robit atd..)ale vsetko islo samo nemas sa coho bat bolo to super s mojim prvym chalanom a chodime spolu az doteraz moja prva pusa bola v 16 rokoch a vobec nelutujem ze to bolo podla niekoho neskoro...tak sa drz a potom napis ze co a ako pa