POTREBUJEM RYCHLO PORADIT !

Príspevok v téme: POTREBUJEM RYCHLO PORADIT !
pomozte ...

prosim vas poradte mi co somnou moze byt.... :,( mam ani nie bolesti ale taky zly pocit v podbrusku..tak asi kde je mocovy mechur..proste tam citim stale ako keby som ho mala plny a strasne mi trebalo ist na wecko ale pritom vo bec nechcem..ked sa postavim tak ma to prejde..mam to len ked si sadne..teda trosku ked sa postavim.... a kramy mi meskaju uz tyzden.. :,( poraddte co to moze byt... :,( prosim co najrychlejsie...

gina30

Nechcem ta strasit ale taeto priznaky som mala ked som bola tehotna. O mesiac na to moja kamoska surne zhanala biseptol lebo mala "zarucene" zapal mocoveho mechura a...povedala som jej svoj pripad a bebena bola tehotna. Dnes mame 9 rocne deticky.

pomozte ...

vazne neviem co to je,,,dnes ma zase nic neboli,,, :,( nechapem to...ale hnevaju ma tie kramy ze mi meskaju uz tyzden..i ked ich nemam nikdy ako hodinky ale i tak..posledny pohl.styk som mala okolo 25 januara...hned dva dni nato som dostala kramy...a teraz mi meskaju..mozem byt tehotna??i ked som styk mala s ochranou (kondom) a dva dni nato som dostala kramy normalne ako som mala?ale teraz mi meskaju...ale bola som chora asi pred tyzdnom...mala som nadchu a teplotu...moze to byt s toho?co mam spravit ABY SOM ICH DOSTALA?CO NATO POMAHA?

[zruseny12]

no neviem,ale ja si myslim,ze to skor bude ten zapal a nie zacina menzes,lebo niekde som citala,ze ked je jasno cervena krv tak to uz je problem...menzes ma mat tmavu krv...chod radsej k lekarovy a necakaj...

RNG

Ja bojujem s tou istou dilemou ale nie s desiatima pilulkami, ale najmenej tridsiatimi za den!
Desat minimum je len na cukrovku, 6 vitaminov, 4 mineraly, zelene v tabletovej forme su 5 az desat, rozne oleje(omega 3 omega 6) aspon 4 denne. A ked na mna nieco lezie, tak 6-9 oreganovych olejov, 6 betaglukanov , dvadsat esterov C,kvapky GSE atd.
Vtedy zabudnem aj na zelene, aj na cukrovkarske, lebo tolko piluliek by vyzadovalo privela vody a tolko sa neda vypit.
A to som ani nespomenul traviace, ktore ako stary pan uz musim brat, inac by mi netravilo poriadne a zacal by som stracat vysku(odburavanie mineralov z tela) a svalstvo,(nehovoriac regeneracia a imunita v kybli.),z vnutornej podvyzivenosti, kliatby pokrocileho veku.
Obcas si urobim zeleninovo ovocny mix(z mrazeneho ovocia, ako cucoriedky, maliny ananas papaya plus citron a mrkva)) a zapasujem do neho hrst tabletiek a kapsul, co potrebujem. Nuz pokazi to inac prijemnu chut, ale mam pocit, ze pijem viacmenej prirodzene a neskrtim sa tabletkami.
Naviac je to velmi dobre rozdelene na den, lebo mi to stoji na pracovnom stole a glgam si z toho cely den.To je ako tie tabletky retard(s postupnym uvolnovanim), ale bez extra chemie.

age44

RNG, ked si uz tu, mam taku tazku otazku na teba :-)
prosim ta, ako sa daju zvladnut , alebo skombinovat potravinove doplnky tak, aby som aj nieco urobila pre svoje zdravie do buducnosti, ale na druhej strane nemala ku ranajkam, obedu a veceri po 10 tabliet na tanieriku :-) ziadne vacsie tazkosti zatial nemam, chvalabohu, som pomerne mlada, ale zas na druhej strane uz par rokov som dojcila, potom zas bola tehotna a teraz zas dojcim, okrem toho tazko hovorit o zdravej zivotosprave, v tej rychlosti.
teda, aby som to zhrnula, co by bolo take najdolezitejsie doplnat.
dakujem velmi.

RNG

To je ta kliatba za to jablko v raji...
Ze si nic take doteraz nemala, mozes dakovat osudu. Poznam hromadu zien , co trpia PMS a bolestivymi periodami dlhe roky. Ale ako som ti poradil da sa to znacne zmiernit.Poradil som to desiatkam, naozaj to pomaha.

pomozte ...

FAKT SI MYSLITE ZE MI ZACINAJU KRAMY??ALE MNA VAZNE BOLI STRASNE AKO MRCOK MATERNICE A KED SI POTLACIM PODBRUSKO TAK SA MI CHCE VRACAT... :(

RNG

Detto. Zober si sialku dobreho vonaveho caju, dobre sa zabal a poriadne vyspi.
Ak by sa ti bolave periody opakovali, zacni brat pupalkovy olej(midnight primrose oil)3x1 gram a hlavne yam(wild mexican yam)aspon 2 gramy denne.
Pripadny zapal adresuj "horkacom"(30 kvapiek GSE do pol litra vody)
Najdi si najblizsi obchod Vitamin Shoppe, tam to vsetko maju.