Baby preco vecsina odmietate robit oral??

mala_sova

a prečo muži odmietaju robit oral? moj ex ho odmietal a nepomohol ani gel na oralny sex zo superlove. On ho odmieta, ale po mne ho chcel. Boli sme spolu iba 3 mesiace

Karolinka1

ja ho neodmietam, mam ho rada. Zase mam skusenosti s tym, že muži ho robit nechcu, ale po žene ho vyžaduju.

ester851

ved su aj muži, ktori nemaju radi oralny sex. Ono všetko zaleži aj od toho, či si dvaja voniaju.. A ked to nie je ono, kludne možu použit lubrikačny gel na orlany sex

Tork

Ahoojte baby! Moja bývalka mi zdelila, že kedysi sa jej to hnusilo ale teraz to moc rada prehĺta a za každým chcela aby som sa jej vyvrcholil do úst. Dôvod? Chlap dáva do spermii dosť velkú dávku svojej životnej energie, ktorú chce posunúť pre svojho nového potomka. Preto ona rada to semeno príjime a tým mu vzdá úctu, ako aj úctu chlapovy. Prej "nieje nič lepšie ako oblizovať chlapovy penis a prehltnuť jeho ejakulát". Ja zase rád ju lížem a správam sa k jej vagíne a klitorisu ako k svetini. Keď som do nej vnikal penisom alebo jazykom tak s rešpektom. Lízal som ju tak, ako keď sa detsko baží v jedle a ramaže si od neho celú tvár. Tak isto som jej moc rád lízal anál. No ale rozišli sme sa a je to na ďalšie rozprávanie, bo neprestal som ju milovať a nechám to na vesmír, čo s tým urobí, či sa máme k sebe vrátiť alebo nie. Hlavne nech je šťastná s kýmkolvek je a kdekolvek je.

feshka

Ja to svojmu priatelovi robim rada:) Sice prehltam len niekedy, ale vobec mu to nevadi. A taktiez ma to bavi aj preto, ze priatel je velmi cistotny a tak nemam problem a robim to s chutou:)

ifča77

mne to vobec nevadi, pokial chalan chuti dobre tak je to super akurat ze mne pri tom vyskakuje sanka a puka mi v nej takze je to dost smiesne tak to moc nepraktizujeme

bosorkakatka

Ja mám oral rada. Chutí mi to a bez problémov prehĺtam. Je to fajn. Niektoré baby, ale môžu mať problém, lebo nevedia ako na to alebo sa boja, že sa pridusia alebo majú zlé skúsenosti. Každá sme iná, čo už :-)

;0)

no to je presne moj prpad, este som to nikdy nerobila pretoze sa bojim ze to budem robit zle...a uz by som to aj rada vyskusala tak dajte nejake tipy prosim