Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mastne vlasy

bebe1

ahojky :-) dnes som si umyla vlasky s obycajny zihlavovym ..alebo brezovym? :-) ani neviem ale jeden z tychto to bol urcite :-)samponom a poveim vam .. najskor to vyzeralo hrozne ... ale akonahle vlasky poriadne vyschli ... zostali krasne .. hladke a leskle ...:-))) asi zacnem pouzivat tieto lacnejsie a ,,jednoduchsie" sampony ... . dokonca som si nedala ani balzam a su super . Skuste :-)

66666

ahoj erno,bud taky dobry a napis na ten vyplach criev nieco,ja som to mala robene 2x kboli porodom a bolo to hrozne.Ty si to robis sam,nemas potom zauzlenie criev lebo viem ze treba potom zacat jest pomali tekute,potom kasovite až potom prijimat normalnu stravu.
Nestacilo bz len obycajni čaj"lietajuca lastovicka" aj ked ja som ho este nepila,ale pocula som , ucinkuje.

erno

nie nie lucik..doktory su zasadne proti klystyrom na taketo učely...vraj sa nimi poškodzuje črevna flora...čo nie je pravda,lebo ak je črevo už čiste,tak velmi rychlo sa ta flora obnovy,kdežto ked je plne odpadu a stagnuje tam,tak tie toxiny prechadzaju do krvi aj napriek určitemu vybaveniu proti tomu.....okrem toho klystyrmi na klinike doktora Gersona sa už roky uspešne lieči rakovina,bez chemoterapii a ožarovani...možno sa len klasicky lekary boja o nedostatok pacientov...aj ked nemaju čoho,lebo ludia maju radi pohodlny sposob liecby.Ja si klystyr robym...alebo skôr robyl som si sam...literatury je dnes už dostatok...a či to vylieči všetky problemi vratane vlasov...tak o tom by ti vedel krasne rozpravať dr.Norman Walker,dožil sa 116 rokov a v 113 napisal svoju poslednu knihu a ešte v tom veku veselo bicykloval...proste nebo a zem.Je to na tebe ak ta to zaujima,ale treba si to robiť odborne...inač radšej asi nie...treba o tom dosť vedieť čo a ako.

bebe1

ahojte kocky ... Poviem Vam ked som bola mladsia .. pouzivala som len zihlavovy a brezovy ... mala som fakt krasne a zdrave pevne vlasky ... s vekom som vsak zacala pouzivat vsetko mozne a sama uznavam, ze to vobec nieje ono. Chcela by som sa vas spytat,aky sampon by to mal byt ?? myslim ten brezovy ... nejaky tesco ?? :-)). A ktory je podla Vas lepsi ? brezovy ci zihlavovy ... ? Minule som skusila zihlavovy a potom elseve balzam uhladujuci a nebolo to bohvie co ... :-) pouzviate aj balzamy ? :-) dakujem :-))

lucik

to erno: mam otazku. takze ked ti urobili klystyri, ako by si si ocistil organizmus a tym zmizli vsetky problemy? naozaj je to prepojenie medzi organizmov a traviacim traktom takto lahko prepojenie s mastenim vlasov a koze? a treba na to nejaky papier od doktora? dakujem

erno

mna tohto problemu zbavyli klystyri - teda ehm....vyplachy hrubeho čreva obyčajnou teplou vodou z par kvapkami citronu,len musi byť človek uvolneny,malo by to byť prijemne a nie naopak.....ak by vam nezabralo nič,tak toto hej.Nie je ich treba vela,staci par,z odstupom niejakeho času...a nehodi sa to samozrejme ku každej povahe :-)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.