Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

preteká mi život medzi prsty

Príspevok v téme: preteká mi život medzi prsty
vivien

Mám 37 rokov a pocit, že mi život preteká pomedzi prsty. Mám manžela, dve deti ale mám pocit, že mi niečo uniká. Deti sú už veľké, takmer samostatné. Ja túžim po ďalšom dieťati, ale mám aj obavy, či ho nechcem len na vyplnenie nejakej prázdnoty.Má ešte niekto podobné problémy? Alebo je to len rozmar \"keď je koze dobre, ide sa na ľad šmýkať\"?

:-))

nie, vivien, nejde o rozmar!!si este mlada a plna energie, a kedze su deti samostatnejsie, je logicke, ze mas teraz viac casu.na seba.venuj sa manzelovi/teda neviem ake manzelstvo mas/ a hlavne sebe, vynahrad si , co si musela obetovat , ked si sa pachtila staranim o rodinu.a pre tu samotu,babatko,mnoho zien ma aj v tomto veku dieta, i ked je to uz trosku riziko.alebo siu kup psika, urobi dobru spolocnost!!

lilen

vivien, napisala si malicko, aby sme mohli posudit, ci ma dietatko len zaplnit medzeru. ale aj keby, materstvo je krasne poslanie a podla mna je to dobre "zaplnatko medzery". taktiez ale radim este pouvazovat nad nejakou cinnostou, v ktorej by si nasla zalubenie - je vela veci, co sa da robit, aby sa clovek citil naplneny - od sitia cez servitkovu techniku, malovanie, pisanie poviedok... turistika, aerobic... cokolvek, po com tvoje srdce pisti, je ok. i ked by to malo nieco stat, je na case, aby si si dopriala aj ty sama. Deti su uz velke, spln si svoje sny z cias, kedy si si obcas povedala: ako rada by som toto robila, keby nebolo deti... Drzim palce.
Lea, Lea, ako mozes byt taka neempaticka???

prenga

Dobry den.Chcela by som vediet jednu vec.Totiz moj problem je taky ze uz vyse roka skusame s priatelom mat dietatko.Uz par krat mi meskali s nadejou ze prislo ale odpoved bola negativna.Moj gynekolog mi povedal ze je to chyba vajecnikou ze sem tam sa mi zvadsia.Dalsi doktor mi povedal ze nemam dobru maternicu na vyvoj dietata.Tento mesiac som mala velke bolesti ako kazdy mesiac ked mi maly prist ale uz10'dni mi meskaju a tak som obdrzala odpoved POZITIVNE s coho sme sa velmi tesili.Ale bolesti mam stale a aj pocit ze mi maju prist.Ma to tak byt?je to normalne?

prenga

Dobry den.Chcela by som vediet jednu vec.Totiz moj problem je taky ze uz vyse roka skusame s priatelom mat dietatko.Uz par krat mi meskali s nadejou ze prislo ale odpoved bola negativna.Moj gynekolog mi povedal ze je to chyba vajecnikou ze sem tam sa mi zvadsia.Dalsi doktor mi povedal ze nemam dobru maternicu na vyvoj dietata.Tento mesiac som mala velke bolesti ako kazdy mesiac ked mi maly prist ale uz10'dni mi meskaju a tak som obdrzala odpoved POZITIVNE s coho sme sa velmi tesili.Ale bolesti mam stale a aj pocit ze mi maju prist.Ma to tak byt?je to normalne?

maxi

ja mam cely zivot pocit ze mi zivot preteka pomedzi prsty. Je to tak, casu je malo a prace tak vela. Tolko by som toho chcela zazit, vidiet, naucit sa... A nestiham. Myslim, ze dalsie dieta chces len na zaplnenie prazdnoty, dobre si to premysli a zatial sa trosku povenuj sebe, svojim zaujmom. Skus nieco nove, relaxuj, skus novy sport. Nesed doma, ak mas cas, tak ho vyuzi.

lea

vivien, myslela som, ze takuto temu zalozila nejaka osamela pani, ale vsak ty mas rodinu, deti, mas preco zit. stastny rodinny zivot by sa nemal nazyvat takymto nazvom. bud rada, ze nemate vazne problemy, vtedy by si sa nezaoberala nudou, ale ich riesenim. nechcela som dako moralizovat, prepac ak to tak vyznelo. ale ja viem, ake to je, ked clovek strati zdravie, len potom som si spatne uvedomila, aky bol ten nudny zivot predtym vlastne pekny

nataly

ahoj Vivien mas zrejme obycajny stereotypny zivot nic nove ta neprekvapi..a to ta zacalo nudit a hladas asi to co je tvoja tuzba co ta naplni.. kazdy mame nejaky sen. A aj ked sa nam zdaju mnoho x nedosiahnutelne neni to pravda vsetko co chceme sa moze splnit nic nie je nemozne! Netuzis po niecom co len tak prazdne sedi v tvojom vnutri a ty si hovoris ze by si bola stastna kedy si to spravila ale zda sa ti to nemozne tak do toho! Napis si plan veci ktore si ako dieta tuzila spravit miesta kam si chcela ist nejaku expediciu niekam alebo sa naucit brusne tance nieco zaujimave nove a urcite ti to osviezi tvoj zivot.. dietatko musis zvazit v tom ti neporadim. pa a pekny den s usmevom :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

preteká mi život medzi prsty - Fórum - ZDRAVIE.sk