Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kratkozrakost-operacia laserom

lucia7

AHOJ aj ja by som chcela podstupit tu operaciu na odstran. kratkozrakosti mam -3 a chcem sa spytat ci ma niekto skusenosti aj s klinikou oftum kosice zatial stale pocuvam iba excimer takk sa chcem spytat ci je fakt najlepsi na skusenosti a tak je to vazne rozhodnutie a chcem sa dobre rozhodnut.. ma niekto aj negativne skusenosti s touto operaciou? velmi pekne dakujem vopred.*

asteri

naozaj, aj podla mna je to snad zbytocne. ale ty musis vediet. mozes aspon nosit okuliare, ak chces, len pre imidz. ja mam o dost silnejsie, na operaciu nejdem, lebo nemam ustalenu kratkozrakost a vlastne nosim aj slabsie sosovky. nemam pocit, ze by mi 1 dioptria chybala.
ale ak chces mat komfortne videnie bez korekcie, kludne sa daj operovat. aj takato mierna myopia sa operuje a hlavne ovela presnejsie sa vykoriguje ako vysoka.

tinka55

ja mam, mala som -4 na oboch ociach a bolo to najlepsie rozhodnutie v mojom zivote. excimer laser, najprv jedno oko, 10 000,- Sk, tri dni som sa liecila, bolelo to, lieky, kvapky do oci, potom este nejaky mesiac kvapky. O dva mesiace som isla na druhe oko, ale da sa to urobit aj naraz. Ja som bola uz poloslepa, takze ten rozdiel bol fantasticky. Myslim ze 2 tyzdne predtym sa nesmu nosit sosovky. Dioptrie -1 nie su az take strasne, naozaj to chces? vidim dobre,a uz to je 10 rokov. A snazim sa ich setrit, lebo obcas mam desive sny, ze nevidim.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

kratkozrakost-operacia laserom - Fórum - ZDRAVIE.sk