Pukanie v sánke

Príspevok v téme: Pukanie v sánke
sanka

Zdravim.
Mám taký problém, že keď jem a dukusnem, vždy mi pukne v pravej časti sánky, trvá to už asi 3-4 roky.. mám trochu obavy, pretože to isté pukanie sa začalo prejavovať asi pred 3 mesiacmi aj v ľavej časti.. mal by som s tým ísť k lekárovi? bojím sa toho čo bude potom nasledovať:(
za odpovede vopred ďakujem...

klotas

hh mam ten isty problem a som rad ze som neni sam, puka mi ked otvorm aj ked zo strany na stranu dost mi to leze na nervy tak aspon viem ze je nas viac .) a dufam ze sa to nezhorsi a skusim ten gel.nastastie ma to neboli .)a dufam ze mi raz neostane zaseknuta huba ked kusnem do jablka .)

verdza01

este som u neho nebola. bojim sas tam celkom ist ze co mi povie.ale zacala som si to natierat voltarengelom a bolest uz presla. len to pukanie mi uz lezie na nervi. ani usta otvorit nemozem

verdza01

cawko aj ja mam ten isty problem so sankou.a zle je ze mi pukaju aj ine klby. Ja som bola u lekara a mi vravel aby som skusila ist k stomatologickemu chirurgovi ze ten to zrengenuje a uvidi ze co sa s tym da robit. Mna uz zacina aj bolievat sanka a mam to uz dost dlho.je s tym sranda veru niekedy.

sanka

to nemyslis vazne ze to urychluje rozpad klbov..ma trafi..asi skocim k lekarke nech mi ona poradi(-:
Dakujem vsetkym za rady

RNG

Good night,, uz robim privela preklepov .
Glucosamin...
...hlavne bielkovine zhluky a rozne zamorenia, tiez tlmia histaminovu reakciu...

RNG

Voltaren-diclofenac, synteticka droga z radu NSAIDS, protizapalova, ale ako vsetky NSAIDs (aspirin, ibuprofen, naproxen, salicilicka kyselina) urychyluje rozpad klbov. Na hojenie klbov je glucisamin, chondroitin, zelatina-zivocisna, hyuspenina, rozvarene(hydrolyzovane) gliky(kolageny), MSM ako rozpustidlo a zdroj siry, hyaluronicka kyselina, a na maz specialne uz spomenute CMO a nezmydelnatelne tuky(unsaponifiables), najma z avokada.
Proti zapalom najlepsie pomahaju enzymi, ktore odstrania priciny zapalov, jlavne bielkovinne zhluku a tozne zamorenia, tiez tlmia histaminovy reakciu, ako napr. enzym bromelain(z ananasu) a serrapeptaza(bakterrialny vytazok)