Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ktoré lieky na chudnutie sú najlepšie?

OigeEgio

Žiadne...
treba veľa pohybu, veľa čistej vody a nie bublinkavej minerálky.. ovocie a zeleninu,, žiadne pečivo a cestoviny.. bylinkove čaje na podporu metabolizmu ... a bude štíhlosť zaručená...

LauraLaura

Oslovte HERBALIFE ZADARMO. Tam vas nastavia a meraju. Maminka sa rozhodla po 60 rokoch ze skusi toto, ked jej nic nezaberalo, ani rady lekarov. Schudla 3 kg za mesiac. Ma choru stitnu zlazu, dodrzuje len stravovanie a prijem tekutin a nemusi cvicit !!!! !!! Ja sa idem dat zbavit vankusikov, teda celulitidy.

uch

Zeny zeny nepchajte do seba chemiu a vsetko ten bordel ktory aj tak nepomoze. Hlavne si upravit stravu a cvicit. Je to narocnejsie viem ako hadzat do.seba lieky ale vysledok bude.stat zato :)

munz

a ešte doplním, PATULIK reklamoval nejaký reduxs a MARIA thermacuts s tou istou rozprávkou ako schudla z tabletiek za mesiac 7 kg, lebo si nemôže dovoliť veľkú fyzickú záťaž :-)
ani sa nenamáhala meniť vety :-)))))
no určite sú obe zázračné tabletky na chudnutie :-))))

munz

ale ale MARIA0371, prečo píšeš ten istý príspevok 2 krát?????? už si tu spísala túto istú slohovú prácu na tému thermacuts ešte 31.1. ako PATULIK99, a teraz si to skopírovala pod novým menom?
troška Ti ušlo, že si do tejto témy už pridala to isté :-))))
Vidno, že si platená za reklamu :-))
To znamená, že len klameš, a nefunguje to vôbec.

maria0371

Ja som mala tiež strašné problémy s váhou. Teda nemala som nejak extra vysokú nadváhu ale prihodili sa mi aj iné zdravotné ťažkosti. Už som si naozaj nevedela dať rady. Diéty a podobné srandy nepodporujem, neverím tomu a aj tak je to vždy bež dlhodobejšieho výsledku. Do posilky som chodiť nemohla pre iné zdravotné problémy čo ma trápili. Hľadala som niečo účinné s dlhodobým efektom. A tu vk.cc som našla tabletky thermacuts na chudnutie. Nemôžem si ich vynachváliť!!!!!! Strašne sa z nich teším. Objednala som si ich približne pred mesiacom a schudla som už 7 kíl!!! :-))) Samozrejme sa popri tom snažím dodržiavať stravu a chodím pravidelne von na prechádzky. Veľkú fyzickú záťaž si žiaľ pre môj zdravotný stav nemôžem dovoliť. Zo začiatku som sa veľmi potila a bola som smädná. To trvalo asi 2 týždne. No pochopila som, že z tela sa "vypotili" tie zlé tukové potvory a iné svinstvá, takže som sa týmto spôsobom len čistila. Teraz je to všetko v normálne. Ráno pred jedlom hodím 1 tabletku a počas dňa pijem dostatok tekutín. To je všetko čo musím urobiť aby som sa cítila lepšieeee!! A už je to aj na mne vidieť!! :-))

munz

žiadne neškodné tabletky na chudnutie neexistujú a nefungujú, len pevná vôľa. Reductil síce zaberal, ale je stiahnutý z trhu, lebo má závažné vedľajšie účinky, veľa ľudí písalo ako im bolo zle, bolesť hlavy, sucho v ústach, búšenie srdca, dokonca ochrnutie polky tváre po lindaxe a meridii - je to tá istá účinná látka.
A tí čo tu hádžu odkazy na akékoľvek zázraky na chudnutie ako PIPERINE, FORSKOLINE, THERMACUTS, FYKOTIN, LIVES PECTIN sú všetci klamári, ktorý na tom len dobre zarábajú.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ktoré lieky na chudnutie sú najlepšie? - Fórum - ZDRAVIE.sk