Ktoré lieky na chudnutie sú najlepšie?

konew123

Moja vlastna skusenost s Phenylstackom. V ramci treningu som sa vaznejsie zranil, co malo za nasledok, ze som bol takmer 2 mesiace bez pohybu. Vysledok? +11 kg... Ked mi lekar oznamil, ze mozem opat zacat postupne trenovat, bolo mi jasne, ze zhadzovanie bude podstatne narocnejsie. O to viac, ze som nemohol trenovat hned naplno. Kamos mi hovoril, aby som vyskusal spalovac - akysi Phenylstack. Najkor som ho poslal do pupav, ale ked som videl vysledky po viac ako tyzdni lahsieho trenovania -1 kg, vyskusal som. Aby som dlho neunavoval. Po mesiaci, podotykam stale nie 100% plnohodnotneho trenovania, -9 kg. Takze maximalna spokojnost...

kruda444

Mam skusenost s vyrobkom Stacker 4, lebo som ho poznala uz z US... Maximalna spokojnost, v kombinacii s cvicenim. Dlhodobo sa mi bez akychkolvek problemov darilo udrziavat dobru postavu aj napriek zlym stravovacim navykom pocas pobytu v Amerike... Zn. 168/52

?!?

bublinka0 a kde sa dá tento spalovač kúpiť?Majú ho v lekárni,alebo tam,kde predávajú preparáty pre kulturistov?Ja si ho chcem tiež kúpiť,len neviem kde.Dakujem.

bublinka0

No ja som si pred 3 dnami kupila 7 Phenylstack a musim povedat ze zatial som velmi spokojna. Urcite vam pri chudnuti pomoze pretoze ked ho uzivam neprepadavaju ma pocity hladu, nasytenie mi vydrzi ovela dlhsiu dobu a dokonca nemam chut na sladke co je pre mna velkym prekvapenim lebo som bola schopna denne skonzumovat velke mnozstva sladkeho. Prve viditelne vysledky na mierach a na vahe by sa mali dostavit po 2 tyzdnoch a ja som uz teraz o 1 kg lahsia. Len to netreba prehanat s mnozstvom tabletiek. Ale naozaj dodrziavat ako je pisane na navode. Dodava celkom vela energie. Uz 3 dni som nepila kavu pricom som bola zvyknuta pit aspon 2 denne.... o 2 tyzdne sa ohlasim ako som postupila v chudnuti :) Ale este chcem dodat ze sa nemozete spoliehat len na to ze vam nejaka tabletka zazracne pomoze schudnut ale tiez treba zapojit trosku fyzickej aktivity a nenapchavat sa vysoko kalorickou stravou. Vtedy budu vysledky omnoho vyraznejsie.

zuzy

Ja tiež rozmýšľam kúpiť si tento prípravok, takže ma zaujímajú tiež výsledky a skúsenosti s týmto prípravkom.
Vďaka za odpovede.

terexa

kto uzival 7Phenylstack a ma s nim dobre skusenosti??????pomaha to?treba pri tom drzat aj nejaku prisnu dietu???napiste kolko kto schudol za mesiac..

halska

nic nepomoze viac ako pohyb a vyvazena strava...tabletky nejsu dobre na ni iba tak na h...o a vyprazdnenie penazeniek:)

kikulka

na cholesterol je výborný lecithin,aj sa to tak volá...mesačné balenie stoji cca 96Sk,3mesačné vyjde niečo lacnejšie