Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ktoré lieky na chudnutie sú najlepšie?

Nela41

Lieky na chudnutie ako také, čo by ti mali odbúravať tuk a podobne neverím že fungujú. Ale inak papať ťa naučí sprej FullFast, ktorý je zložený z nejakých bylín a vlastne veľmi dobre ťa psychicky posilní. Nebudeš mať chuť do jedla zakaždým keď prejdeš okolo kuchyne, mne naozaj veľmi pomohol. No a tiež už spomínané tabletky Alli sú super, tie ťa zas naučia čo papať, pretože keď si dáš niečo mastnejšie hneď to pôjde von a pre vlastné dobro budeš jesť len zdravé ľahké veci aby si mala normálnu stolicu :) Mne sa osvedčili oba určite radím skúsiť :)

A inak tí čo tu píšu nežrať a cvičiť, tých ignoruj. Ono keď je človek naučený tak, niekedy proste potrebuje pomoc

schudol

Takze ten slim shake co vidim medzi prvymi komentmi je dost drahy na to ze ma 400 G .... kkks mate uplne lepsie a lacnejsie na nete ci v obchode ... ja som mal 100 kg a presiel som na vegetariansku stravu a kombinoval som to s elkarnitinom a zo Stacker 4 a fakt mi to pomohlo ... ale ktomu som chodil aj behat ale behanie tam vobec nemusi byt treba prestan jest tukove vyprazane jedla a pod. ja som teraz vegetarian a citim sa uzastne .... mam 73 kg a brucho uz skooro nikde zacnem si ich rysovat na tehlicky .... kto nema zaujem zmenit svoje stravovacie zvyky nech ani nerozmysla na tabletkami zbytocne vyhodene penaze ....

Lula 8

chyťte črevnu chripku zarucujem za 2 dni sedenia na zachode s hlavou v lavore schudnete 10 kil jak ja...bože ľudia tu vymyšlajte s liekmi...to je lepšia fakt ešte ta moja možnosť

camon

Samozrejme žiadne lieky. Priberá sa hlavne s kyselinotvornej stravy. Ja sám konzumujem hlavne zásaditú stravu a schudol som aj ked som nechcel. A čo je najdoležitejšie zbavil som sa roznych chorob. Toto nie je reklama toto je realita. Organizmus funguje podla svojich pravidiel. Lieky mu len uškodia. Mam svoju stránku kde sú članky ktore vám pomožu a doslova otvoria oči.Nechcem davat odkaz aj ked to nie je komerčná stranka. v pripade záujmu napíšte.

camon

Samozrejme žiadne lieky. Priberá sa hlavne s kyselinotvornej stravy. Ja sám konzumujem hlavne zásaditú stravu a schudol som aj ked som nechcel. A čo je najdoležitejšie zbavil som sa roznych chorob. Toto nie je reklama toto je realita. Organizmus funguje podla svojich pravidiel. Lieky mu len uškodia. Mam svoju stránku kde sú članky ktore vám pomožu a doslova otvoria oči.Nechcem davat odkaz aj ked to nie je komerčná stranka. v pripade záujmu napíšte.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ktoré lieky na chudnutie sú najlepšie? - Fórum - ZDRAVIE.sk