Ktoré lieky na chudnutie sú najlepšie?

magia855

odporúčam tyhle kvapky na chudnutie, schudla som po nich za dva Meica 9,5 kg strieborny-elixir-kvapky-na-chudnutie-zosilnené-100-ml-794

Luba

Ahojte,skusala niektora pripravky zo stránky www.herbalprodukt.eu ??Ponukaju produkty Acai bery a UltraSim.Ma niekto skusenosti??Chcela by som si objednat niektory z nich len neviem ci to funguje.Dakujem za odpoved.

maja66

ja som zasa vela pocula o acai bery, malo by to byt dobre na chudnutie. Jedni hovoria tak, druhi onak. Kupila som jedno balenie tu -odkaz odstránený- a uvidime co to spravi

ANICKA111

Pripájam sa k tejto debate. Veľa reklám slubuje zázračné chudnutie a strate na váhe, napr, 20 kg za 3 týždne, viete si to živo predstaviť ako by vyzeralo vaše telo? iba hora kože! A viete si predstaviť čo by to urobilo s vaším organizmom? A čo obličky? Pokial SKUTOčNE nieste tak zúfalo na tom, že netrpíte obrovskou obezitou a chorobou,ktorá bráni v chudnutí, tak tam je je problém. veci, ktoré potrebujete k chudnutiu: vyvážená strava, dostatok tekutín, pohyb a oddych (dostatočný) ked si naštudujete pár dobrých článkov , nie je pana aby ste nezhodili niečo.. Ja som sa po pár neuspechoch konečne dopracovala k výsledku a cítim sa fakt výborne, nemožem nespomenúť doplnok stravy a to chrom a karnitín, velmi fantastické veci,(ale oni neschudnú za vás, oni napomáhajú pri odburaní tukov) a hlavne zmeniť názor, urobiť si poriadok v hlave, čo chcete a aký máte cieľ, pretože psychika a myseľ ovplyvňujú všetko..

Nela41

Lieky na chudnutie ako také, čo by ti mali odbúravať tuk a podobne neverím že fungujú. Ale inak papať ťa naučí sprej FullFast, ktorý je zložený z nejakých bylín a vlastne veľmi dobre ťa psychicky posilní. Nebudeš mať chuť do jedla zakaždým keď prejdeš okolo kuchyne, mne naozaj veľmi pomohol. No a tiež už spomínané tabletky Alli sú super, tie ťa zas naučia čo papať, pretože keď si dáš niečo mastnejšie hneď to pôjde von a pre vlastné dobro budeš jesť len zdravé ľahké veci aby si mala normálnu stolicu :) Mne sa osvedčili oba určite radím skúsiť :)

A inak tí čo tu píšu nežrať a cvičiť, tých ignoruj. Ono keď je človek naučený tak, niekedy proste potrebuje pomoc

schudol

Takze ten slim shake co vidim medzi prvymi komentmi je dost drahy na to ze ma 400 G .... kkks mate uplne lepsie a lacnejsie na nete ci v obchode ... ja som mal 100 kg a presiel som na vegetariansku stravu a kombinoval som to s elkarnitinom a zo Stacker 4 a fakt mi to pomohlo ... ale ktomu som chodil aj behat ale behanie tam vobec nemusi byt treba prestan jest tukove vyprazane jedla a pod. ja som teraz vegetarian a citim sa uzastne .... mam 73 kg a brucho uz skooro nikde zacnem si ich rysovat na tehlicky .... kto nema zaujem zmenit svoje stravovacie zvyky nech ani nerozmysla na tabletkami zbytocne vyhodene penaze ....