atopicky exem

aloe

atopický ekzém sa nedá celkom vyliečiť, ale dajú sa zmierniť príznaky natoľko, že človek s tým normálne bez problémov žije.Pomocou prírodných doplnkov výživy, prirodzenou cestou a ak si to niekoľkokrát denne budete svietiť BIOPTRONOM, tak je výsledok výborný.Mám to zo skúsenosti.Chémia je všade okolo nás, netreba to silou mocou liečiť chemicky,oslabí to imunitný systém natoľko, že na toho človeka sa budú lepiť choroby,vírusy a pod.Info:duratnakatka@zoznam.sk

zuzana1407

dobry den.aj ja mam s dcerou problem od narodenia,čo sa tyka ekzemu.najprv mi lekarka povedala ,ze to je psoriaza,ale skušala som chodit aj za "babkami"a poradili mi toto"do kupela pridat 1čl olivoveho oleja+1čl oblipichoveho oleja+5l odvar z vnate lastovičnika.kupel robit 1krat do tyzdna.uz nepouzivam ziadne maste iba oleje.oblipichovy olej kupite len na Ukrajine v lekarni.soji pribl.30korun.vyhodila som vsetky masti a skusam len toto.a na noc ju mastim s olejmi.na pomastenie odporucam obidve oleje zmiešať.skuste to.

borovica

Dnes sme dostali do lekárne celú sadu prípravkov na psoriázu a atopicky ekzem. Je tam krém, sprej, šampón, sprchový gel. Kolegyňa vravela, že manželovi vyliečila týmto sprejom psoriázu, ktorú mal na rukách. Ona s tým má veľmi dobré skúsenosti. Volá sa to SKIN CAP a dostať to kúpiť v lekárni. Je to veľmi dobré na tieto problémy.

jankaaa

ahoj mija, ja mam tento ekzem tiez od narodenia, teraz mam 20 a mala som to fakt hrozne, doktory nula bodov, jedine co pomohlo bolo slnko a more, bola som tam dvakrat a dost som sa vycistila, mavam to uz len na rukach a trochu tvari, tak hadam ked pojdem este raz tak to bude vsetko ok... vacsina tychto ochoreni prichadza zvnutra a velkym alergenom je mlieko, lebo zahlienu a potom nema drobec cisty organizmus a vznikne ekzem

lubicenka

mija, mala by si na toskusit Bioptron. Neviem, ci poznas polarizovane svetlo.... Je to pri koznych problemoch velmi dobra liecba. Netreba hned na vsetko pouzivat lieky, da sa to vyliecit aj prirodzenou cestou. Skus si o tom precitat napr. na www.bioptron.senea.sk Vrelo ti odporucam. Bioptron urychluje hojenie a podporuje regeneraciu buniek, ved valstne sa vsetko docitas na stranke.. mas tam aj cislo na poradcu..

Slaninnka

na zmiernenie mi este pomahalo aspon trochu antihistaminikum,pouzivala som Zodac na predpis a bol v pohode,na zmiernenie priznakov

Slaninnka

je jedno ci sa budete natierat aloe vecami alebo hormonami,proste atopickeho sa uz nezbavite,ja si pametam ze ked som bola mala tak som vzdy pozerala v cakarni u lekara na ludi,pozerala som im hlavne na ruky,na opacnu stranu dlane a nedokazala som pochopit ze ako je mozne ze oni tam nic nemaju...proste ja mavam zachvaty zurivosti teraz ked to zasne svrbiet a skrabat,a to sa uz ovladam,lenze synovi to este teraz nevysvetlis...