Ako co najlepsie vzrusit zenu?-sex

josifek

Poradte mi ja mam taky problem ked som s priatelkou a zacinam, s tym tak chcem sucasne ju bozkavat a hladkat lenze ked sa s nou bozkavam tak sa na to tak sustredim ze potom uz neviem s rukami robit nic ako keby som nevedel rozmyslat na obe strany...lebo nic nechcem pokazit tak sa na to sustredim...nestazuje sa ale chcel by som to zdokonaliť nech sa ma ešte lepšie ;)

presneTAK

KOMPOUND - asi som sa do teba buchla :) si to strasne pekne napisal ... naozaj, keby nieco take urobil moj priatel, asi by som odpadla. ale keby som mu tvoje rady skopirovala, poslala a on by to tak urobil, tak asi by ma to tak nebavilo... musel by na to prist sam

Rawen

neviem ako u ostatnych ale u mojej to je tak ze najpr zacinam bozkamy pokracujem ku krku jemne hryziem a pritom ju hladim na brusku boku a podobne potom jej este jemne cmulam spodok uska a co je dolezite vdycham horuci vzduch do ucha mozes este aj chytat za stehna a podobne toto ked budes robit chvilku je rozplena az dost :P

Jamiroquai

Podstatne je zrusit vsetky bloky co mate v hlave a vediet co ma zena rada. Uz len speknanie do uska eroticke fantazie, vie zenu dostat do nepricetnosti a dotyky su dolezite, zistit kde ma zena erotogenne zony a pouzivat vsetky dostupne koncatiny na ich drazdenie. Len to neprehanat so snahou, to vie zena vycitit a niekedy menej je viac. Ked sa zena uvolni a prestane sa ovladat, je pre mna vrcholny zazitok. Potom si uz mozem robit co chcem. :)