Ako co najlepsie vzrusit zenu?-sex

speedy

uz je vsetko v poriadku bola pred kramamy a teraz ked ich ma tak to chce dokonca viac ako ja ale ma smolu:D:D:D
a inak dik vam za rady hlavne tebe drakenko toto urcite budem pouzivat:D

drakenko

SPEEDY:

Najdôležitejšie je ísť na ňu pomaly... ženy niesu ako muži, že stačí minúta pohľadu, a stojí nám ako socha slobody... ženy nevzrušuje pohľad, ale DOTYK. MUSÍŠ sa jej dotýkať.Dôležitý je čas, nikam sa neponáhľaj, treba aj pol hodiny a až potom jej daj dole nohavičky. Objímaj ju, bozkávaj ju, skús na krk, moju to rozpáli. Stále sa jej dotýkaj, chyť ju za boky alebo za zadok. Potom si ľahnite, vyzleč jej podprsenku, bozkávaj (olizuj) jej bradavky, masíruj jej prsia (ale jemne), postupne sa jej začni dotýkať na stehnách, na zadku, hladkaj ju na bruchu a postupne aj medzi nohami (ale aby bola ešte oblečená, alebo aby mala aspoň nohavičky). Ak sa nebudeš nikam ponáhlať, tak bude vľhká aj za dve =) moja to zbožňuje a kým sa dostanem jazykom na klitoris, má mokré ešte aj nohavice, nielen šušku :P

nataly

hehe dadus no aspom ze mame ruky a konecne aj ja tu hracku slavnu mam ale ma to uz ani nebavi ked som unavnena sa snou robit.. ja som zase extremne vzrusenliva a bodajby ma chce ten moj prehovarat to skor ja musim jeho...neviem sa ovladat.. ale a speedy chyba je len v tom ze neni vlhka??? ako vzrusena je a jej to chuti? tak to bude chyba nejaka fyzicka ja pred kramamy vzdy vnutri vyschnem. tak staci len kupit lubrikant a aj taky co sa da papat mozete a je po probleme hehe pa

speedy

jasne ze jazykom jej to robim ale to je hadam jedine co pomaha a aj to iba niekedy a stou masazou aj to som skusal no newem a inam uz sme rok a pol spolu

nataly

dada tak toto by mal vidiet tvoj frajer nech vidi ako na teba hehehe >:)
Ale vidis to fakt moze fungovat...ja by som fakt tiez takeho sikovneho mileho keby ma tak prekvapil odplatila poriadnym sexom ...
Tak ona je stale sucha?? kolko si s nou? Mozno ma nejake problemy ineho razu..zeny skor byvaju vlhke aj bez vzrusenia lebo maju svoje prirodzene vlhnutie... niekedy azzz moc. :) no a jazyckom jej to robis??? vies co dost eroticke na rozpalenie je aj masaz..vies robit ? s teplym olejom(das len do mikro.)a zaviazat oci....a nechaj sa viest fantaziouuu pa drzim palce

livinka

ved tak si kupte lubrikacny gel a je to najdi jej bod B a bude tiect ako sprcha :-)) ale naj je drazdit klitoris a zaroven a bod G to ja mam najradsej