Celulitída, ako na ňu?!

jujky

jeeej, to by som aj ja chcela take pekne slova pre zenske usi pocut: ,,celulitida je zenska, nie je problem, ked ju mas!!" muza ktory taku vetu poviem chcem za manzela ;))))hihi

mengele

Existuje kuturistika zien, kulturistika muzov, fitnes muzov, fitnes zien ...
Kazdopadne uz to nerobim sutazne a ako som napisal trenoval som aj zeny, ale ano priznavam chce to vela prace a sebazapretia ... Nic nie je zadarmo. :-) Ale kremy a podobne kravy su len strata casu ... Cas venovany sebe, cvicenim je na nezaplatenie ... Kazdu zenu co som trenoval, sa bala ze bude mat velke svaly ... Takze aby som to objasnil pre vsetkych 'TO NEHROZI' !!! Zenske telo nie je stavane na to aby malo velke svaly a obrazky zien ktore tie svaly maju, beru injekcne testosteron (co je muzsky hormon). Takze nebojte sa cvicit s cinkami svaly vam nenarastu .. :-)

usiko

no, celultida sa da len zredukovat, nie odstranit, tiez som svicila pod dohladom trenra a ten mi po marnom usili povedal, ze celulitida je zenska, a nie je problem, ked ju mas....

ninja

jujky:
cim ci netrpim?? no mne sa najprv ked som asi pred 5 romkmi rychlo vyrastla urobili strije...a teraz sa do toho miesa aj celulitida...mam 170cm a vazim 54 kil..nevim :(

alenah

"Viete preco nemaju muzi celulitidu? Lebo je taka hnusna! "
Toto je vtip, ale vystihuje fakt, preco tomu muzi nerozumeju a ich rady su len teóreticke. Urcite spravny pripravok spojeny s pravidelnou masazou pri vtierani urobi len dobre. Mam to z vlastnej skusenosti. A je to zaujimave ak sa to natieranie robi obcas aj v dvojici.

jujky

pre mengele:
bez urazky, mne fitness pride skor ako zenska disciplina...a to akoze sutazne sa venujes??????10 rokov je dlha doba, to musis byt znamy potom, ked si taky odbornik...kulturistika je viac muzna nemyslis??;D

mengele

takze za prve: som muz ....
za druhe: fitness sa venujem uz 10 rokov
za tretie: Kazdy ma svoje limity, je len na nas ci ich dokazeme vyuzit vo svoj prospech ... Zazaraky na pockanie sa nedaju spravit, vsetko chce cas a pevnu volu ... Ani Arnold nebol tam kde je dnes .. tiez mu to trvalo 40 rokov ... :-)

jujky

pre mengele:
ahoj, takze ty nemas cel??(celulitidu)ja sa venujem fitness asi pol roka, takze problem v spravno cviceni nebude ;) ale si stastna zena...ked ta priroda je nevyspytatelna.