ako je chodenie u vas?

Príspevok v téme: ako je chodenie u vas?
litle marek

ja som velmi neskuseny co sa tyka chodenia .Mam teras 1 babu sme spolu 4 mesiace a ja pre nu robim dost vela,rusim ine schodziky s kamaratmi s rodicmi a podobne....snazil som sa aby sme spolu boli co najviac a to sme boli spolu tak 3-4 krat do tyzdna na nejaku hodinu.Niesme s toho isteho mesta ja len studujem tam kde ona byva je to asi 20 km.Mali sme nedorozumenie a povedal som jej ze mi na nej vadia nejake veci a aj to ze sme malo spolu.Od nej som dostal taku odpoved ze nemozeme byt stale spolu ze musime zit aj normalne a nie len spolu.To ma dostalo lebo som pochopil ze ako by to nase chodenie nepatrilo do normalneho zivota a zistil som ze ona kvoli mne nerobila take veci aby sme mohli byt spolu.Potom som zistil ze mi nehovori uplne vsetky veci.Neviem ake veci mi nehovori ale su to jej problemi asi dost osobne.Ja si chodenie predstavujem tak ze mame byt spolu vzdy ked sa len da,robit pre seba mnozstvo veci aby sme boli stastny obaja.A aj ziadam od partnerky aby mi vsetko hovorila a aj zle veci,pretoze chodenie je podla mna o tom aby sa dvaja lepsie spoznali a ked si nebudu hovorit vsetko to asi nepojde.Moja partnerka mi povedala ze kvoli nej nemam rusit schodzky ze mam zit normalne.No ja to tak nevidim.Kto ma pravdu ona alebo ja?Kto robi chyby?
A chcel by som sa spytat este ako to je u vas ze ako casto sa stretavate a kolko ste spolu...ci si pisete SMS,volate alebo na nejakych chatoch mailujete.
Prosim napiste kazdu drobnost velmi mi tym pomozete.Dakujem

litle marek

ona ma urcite mala rada viacej ako kamarata viem ze ma lubila ale teras uz neviem.No ja by som potreboval vediet ze ci mam snou zostat,bojovat o nu aj ked to bude mna velmi vela stat.Mylsim ze aj tak asi uz nieje nadej na zachranu nasho vztahu podla toho ako mi hovori veci.A tak ak sa snou rozidem ako na nu prestat mysliet? Co z vecami co mi dala? Urcite ich nechcem vyhodit ale velmi mi ju pripominaju.No vlastne vsetko mi ju pripomina zazili sme toho dost.Tak viete pomoct ked viete moj broblem?

usiko

litle marek,
No ja som v hadke a hneve povedala priatelovi aj horsie veci...ale on je proste taky, ze vie, aka som v skutocnosti...okrem toho, nas zeny ospravedlnuju hormony a ich vykyvy ...niekedy....samozrejme mi odpustil a ako vravi, je so mnou stastny, aj ked obcas ho tak nastvem, ze by mi krk vykrutil.....ale vies, z tvojich prispevkov mam pocit, ze chces veci znasilnovat....a to nejde...vies, nie je mudre zmenit sa kvoli niekomu, lebo budes zbytocne potlacat svoje JA a bude sa to v tebe zbierat raz to vybuchne a budes ju vinit z kopca veci aj nadalej, ale intenzivnejsie....clovek, ak miluje, musi milovat takeho partnera, aky partner je, samozrejme, ze kazdy sa kazdemu trocu prisposobi ale zmenit sa? to nie.....to by si nebol ty.....
Ziadas nas o radu, ale my vlastne ani nevieme, aku rado potrebujes? Opustit ju alebo nie? Ist za nou alebo nie? Zavolat jej alebo nie? definuj tvoj problem---aby sme vedeli, ako dallej...

fgf

"ona mi odpovedala ze pre nu su vsetci ludia co ma rada rovnaku dolezity " myslim si, ze toto hovori za vsetko...vyzera to tak, ze ta ma len za kamarata

litle marek

ja som ochotny kvoli nej sa zmenit.Raz som sa uz zmenil a velmi len preto aby som mohol byt snou.Ona nevie pokracovat dalej ale zatedy to nevie ked sa nad tym aj ja zamyslim aj pre mna by to bolo taske.Bolo by mozne zacat od znova? Pozname sa nieco vise roka a chodime spolu 4 skoro 5 mesiacou.Je to mozne? dokazali by ste odpustit chalanovy ktory vam v hadke povedal kopu zlych veci a istym sposobom naznacil ze prenho boli tie 4 mesiace na nic? Pre mna ale tie 4 mesiace neboli na nic ja jej dakujem za kazdu sekundu co som snou bol ja som to len v hneve povedal.Je to mozno zacat od znova ked ja ju velmi lubim a ona uz ma mna asi len rada ako slabsieho kamarata?Ja som ochotny urobit cokolvek len aby sme boli spolu dalej.Skuste poradit velmi van dakujem

usiko

litle marek,
ja viem ze to boli, ale budes zit dalej, ano, mas pravdu, o kazdom cloveku, s ktorym mame vztah si myslime, ze je to ten pravy az kym sa nerozideme...pozeraj sa na veci realne, ty chces to, co ona nie, ty chces byt s nou stale, ona potrebuje aj ine travenie volneho casu, co je spravne, ako som ti uz povedala.....zjavne nemate rovnaky pohlad na vec...ako moze taky vztah fungovat? Musite urobit kompromis alebo sa jeden prisposobi, inak to nejde....

litle marek

mi vcera povedala len cez jeden chat ze nevie ci to uz bude take ako predtym pred tou hadkou.Ze to uz nedokaze.Povedala mi ze ma v hlave velky zmätok ze sama nevie co chce.Raz citi ze ma ma rada inokedy ze nie.Ja sa velmi teras bojim ze ju stratim mali by sme byt spolu o den,dva a potom ze sa asi uz rozhodne ci to pojde dalej.Ja to v sebe citim ze by to slo velmi ju lubim a asi nie lubim ale milujem.Tuto noc som vobec nespal len skoro stale plakal.Mozno to hovori kazdy zalubeny ale ja asi citim ze ona je ta prava pre mna a teras ked ju stratim....Chcem onu bojovat len neviem co jej mam povedat abi som to nepokazil.Ja ani neviem aky bude zivot teras bez nej .

litle marek

didaa ja po takomto vztahu tuzim to je vztah podla mojich predstau.
usiko skusim to ale bude to pre mna velmi taske pretoze pre mna je prioritou byt s niekym koho mam rad.Pokusim sa tak zmenit.
A ano je vela dievcat ale neviem ako to povedat ale ja som asi priebercivy.Moje dievca ma skoro vsetky vlastnosti po ktorich som vzdy tuzil aby malo moje dievca az asi na to vnimanie vztahu.Okrem mojho dievcata poznam jedinu babu ktora ma podobne vlastnosi ale poznam ju len zbezne a ma 20 rokov.

usiko

litle marek,
vies, aj ja som robila taketo extremy, hadala som sa s nim, vykricala som mu veci, co robil aj nerobil, a potom mi povedal, aby som prestala na vztah mysliet, lebo cim viac nan myslis, tym viac rozmyslas o hlupostiach...a je to tak, nechala som veci tak, venujem sa sebe, jemu, konickom a praci a nerozmyslam nad hlupostami...skus to...ak sa vam to nepodari dat dohromady, ved nie je jedina, si mlady, takych este bude, viem, ye ju lubis, ale ak vam to nevyjde, nie je to ta prava a nemas za cim lutovat...

didaa

Každý chce svoj vzťah inak prežívať.. možno ťa vážne má rada, len je trochu iný typ ako ty. Ja mám priateľa, sme spolu veľmi často a ak nie sme, tak si stále píšeme :) ... možno sme závislí na sebe, ale ani jednému to neprekáža.. práve naopak :)

Deee

marek mam pocit, ze ju lubis a ona si to velmi nevazi a berie to na lahku vahu, ty by si obetoval pre vztah cokolvek a ona zda sa takmer nic, je to len moj dojem