mozem s piercingom do solaria?

ucitelka

veronika, citaj od zaciatku, to bola len poznamka na upozornenie. mas 15 a nas dospelych tu zdrbes ako stence :-)

veronika

ano, kludne mozes ist s piercingom do solarka, ja som mala v bruchu a vpohode.. btw neviem co sem mocete magneticku rezonanciu...nou sa zistuju nadory atd.....

Lenush

praveze neverim ze v solarku o tom nieco budu vediet... to nei je v naplni ich prace, a im to moze byt jedno.. skor lekarky by som sa asi mohla

Lenush

do solarka musim pred letom nie kvoli opaleniu, ale preto, ze mam alergiu na "prve slnko" a potrebujem na ist uz opalena aby mi nevysla alergia.. inak je to dost neprijemne, nemozem nosit dlhe tricka ani kratasy alebo suknu.. skusala som aj samoopalovacie, ale nebola som s tym spokojna kvoli flakom

Lenush

do solarka musim pred letom nie kvoli opaleniu, ale preto, ze mam alergiu na "prve slnko" a potrebujem na ist uz opalena aby mi nevysla alergia.. inak je to dost neprijemne, nemozem nosit dlhe tricka ani kratasy alebo suknu.. skusala som aj samoopalovacie, ale nebola som s tym spokojna kvoli flakom

ucitelka

ja by som povedala ze naopak, rany sa dezinfikuju ziarenim. znici to patogenne mikroorganizmy a ranka sa lepsie zahoji.
neodporucala by som solarko z ineho dovodu, ale aj tak ta neprehovorim, ak chces, chod.

Lenush

ahaaaa jasne:) oki, dakujem za vysvetlenie. takze solarko je v v pohode? nevadi, ak to je este trosku cervene? nemozu tomu to ziarenie poskodit?

lolololo

to je take vysetrenie kde si lahnes ta to posunie no takej komory alebo tak neviem to nazvat. a urobi ti rotgnen len podrobnejsie a presnejsie ako normalny rotgen:)