Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

KDE SA VAM PODARILO NAJST TOHO PRAVEHO???

tinusska

mirabelka - jooj, vobec mi to nevadi, niekedy mam chut tetusku oslovit aj "mami" co je taka zlata.... chodievame spolu cvicit do fitka, vravi ako je na mna hrda, nikdy nemala dceru, ze o kolko prisla, a tak.. zacali sme spolu chudnut, poporujeme sa, ked sa jednej nechce cvicit, ta druha ju taha... spolu varime.. obime ma, ked vidi, ze jej syn ma najedoval, spolu si zanadavme na chlapov - ked zas ju nahneva muz.... jej partner ma trosku cudnu povahu, az co uz... je mi tam vyborne.. ty mas zle skusenosti so svokrovcami?

tinusska

sice, zatial nie sme manzelia, sme spolu ani nie 6 mesiacov, a uz spolu aj zijeme u jeho rodicov... zoznamili sme sa na www.zoznamka.sk
obaja sme si zleho uzili, obaja sme nasli v tom druhom svoj tajny sen plny lasky ....

mirabelka

ahojte kocky, ja mam 25, chlapa mam, ale niekedy by som asi by som radsej nemala...co sa tyka, hladania toho praveho, myslim, ze je to uz zbytocne....ti "pravi" su vsetci zadani...musime sa uspokojit s tym co nam to nase krasne Slovensko dava do ponuky

hlupacik

skazaton je zakomplexovany pubertiak skejtak so silnymi recami. Nemas lepsiu zabavu ako skakat do reci dospelym, chlapcek?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

KDE SA VAM PODARILO NAJST TOHO PRAVEHO??? - Fórum - ZDRAVIE.sk