KDE SA VAM PODARILO NAJST TOHO PRAVEHO???

dupla

a aby som ťa trošku povzbudila, ja to budem mať horšie o to, že ten princ, bude musieť mať rád mna ale aj moje deti

dupla

emma: môžem otázku? Mam 30 a po 10 rokoch sa budeme rozvádzať. mame aj 2 deti. Ako sa pozerali na teba ludia? Ja si myslím, že rozvodom získa chlap kus slobody ale my to mame teda o milion percent horšie:-O a akko si to zvládla?

emma321

sinexa, ja som velmi opatrna, lebo som mala za manzela velkeho klamara
a velmi som sa sklamala. Bojim sa aby som znova niekomu slepo nenaletela, ale ani nepoznam v svjom okoli nikoho volneho a prijemneho, takze zatial ani nemam co riesit a bojim sa aby som neostala sama.

sinexa

Ema ak veris v osudoveho muza a budes citit ze on je ten ktoreho dokazes milovat preto aky je, tak neries jeho minulost :-)

emma321

andy ja som rozvedena a nejak sa mi nedari nic najst. A neviem, kde sa mam pohybovat aby som si este v takom veku nasla toho praveho.

emma321

Ako zistim, ak je rozvedeny, ze nie on bol ten co si rozbil rodinu? Lebo fakt si neviem predstavit este normalneho slobodneho po 35-ke....

andy

Chcem sa este opytat emma321 ty si uz bola zalubena mala si uz nejakeho ,rozmyslam ze bud si nemala alebo si ich mala dost ale si mnoho preberala.Vies v takom veku ako si ty nie ze by to bolo vela ale fakt sa tazko hlada.A baby v tvojom priblizne veku su uz dost priebercive az by som povedala ze maju vela rozumu.Vsetko je to o tolerancii a porozumeni ,poviem ti ani jeden chlap nie je 100%.Kazdy ma chybu,aj moj mi niekedy leze na nery ale zase nevedela by som si bez neho predstavit zivot sme spolu 11 rok zatial nam to klape:D

usiko

ja na internete, www.partneri.sk...sadli sme si jak rit na serbel, zijeme spolu a sme straaaasne stastni.....nasla som ho, ked som mala 28 rokov..teraz sme spolu skoro 2 roky....inak, kamos si teraz nasiel babu, co ma 35 rokov a v pohode....

emma321

sinexa, prave toho sa obavam :-((
Tak piste prosim pozitivne skusenosti s najdenim "praveho" po 35-ke a neberte mi iluzie :-((