Prosim o radu (ceny nehnutelnosti)-pojdu este vyssie?

usiko

kvalitne prispievaju ti, co maju zlteho smejka...my ostatni prispievame len tak, z vlastnych skusenosti....a prepac, montrela, neprispievam vsade, len tam, kde si myslim, ze mozem pomoct...ale aj tak si mysli,m, ze tato poradna nie je na to aby sme si tu radili v predaji alebo kupe nehnutelnosti.....je to moj nazor a za tym si stojim....

montrela

a ked uz som tu...mila keituskaaa, myslim, ze to nevie nikto, za to su dva tabory. Ja osobne si myslim, ze pojdu ceny tesne po prijati eura dolu...aj ja chcem kupit dom, a cakam na prijatie eura, lebo teraz su nehnutelnosti straaaasne predrazne a ludia chcu nerealne peniaze za stare 60 rocne domy, v ktorych maju plavajucu podlahu a nazyvaju to ze"po rekonstrukcii"

montrela

usiko???ehm...prepac, ze ta vyrusujem v zapale radenia inym...ale vidim, ze mas co povedat do kazdej temy...co keby si prispieval radsej menej a kvalitne namiesto tych bezduchych rad...dakujem.

keituskaaaa

No ano,ja viem,prepac,ale nema problem s byvanim za nasledok poruchy zdravia? u mna asi hej,uz som z toho chora,z kazdej strany nieco ine pocuvat..nikto mi nikde nevie poradit preto skusam tuna,mozno je tu niekto,kto sa tomu rozumie,alebo ma tiez prave taky isty problem ako ja :-(