perletovy make-up

janula11

Ahoj tinusska. Ja mam taky make-up, ktory je jemne perletovy. Skus sa ist pozriet do dogerky a vyskusaj rimmel -recover. Ja mam odtien ivori, ale su tam aj ine odtiene. Vyskusaj tester na ruke ako sa pekne ligoce.. Mne velmi vyhovuje tento konkretny make- up. Pekne zjednocuje plet.

cheequix

Ten puder dostat v lepsich parfumerkach (Marionnaud, Fann). Ja som ho kupovala od jednej baby cez net. Mna vysiel 1200 Sk (co je naozaj veeeela). V obchodoch stoji od 1500. Je naozaj vyborny. Co sa tyka make upu - momentalne ich mam niekolko: Vichy Dermablend, Clinique (ten je skor tonovaci, nekryje az tak ako Vichy), Lancome Maquivelours a Artdeco. Ak nemas celkom dokonalu plet, tak z tychto je najlepsi Vichy. Pri bezproblemovej pleti je fajn Clinique, na zmiesanu plet Lancome. Avsak nemyslim, ze aj lacnejsie znacky by neurobili podobnu sluzbu.

tinusska

a mozes mi povedaj aj cenu a kde si ho kupila? a aky make-up pouzivas... ja som zacala brat konecne hak na plet a chcem konecne vyzerat pekne v tvaricke....

cheequix

Mozno to ani nie je tak o make upe ako o pudri. Existuju take, ktore obsahuju male trblietave ciastocky na rozjasnenie. Ja prave jeden taky pouzivam. Je to gulicovy puder Guerlain, odtien 3. Tento vsak nie je cenovo najvyhodnejsi. Ale znaciek je viac. Mozno najdes aj za ludskejsiu cenu, treba sa iba popytat v drogerkach, pripadne parfumerkach.