Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Herpes

Príspevok v téme: Herpes
janka

Dobrý deň, ako dieťa som trpela, tým, že na pere sa mi opakovane vytváral Herpes na pere, postupom času ako sa stávala dspelou, tak sa mi čoraz menej herpes opakoval až sa úplne vytratil. No po niekoľkých rokoch sa mi nečakane objavil na brade, z toho sa mi chytili a opuchli uzliny. Po roku sa mi to opať vrátilo, užívam Doxybene10mg, Herpesin masť a 2krát do dňa požívam Bio-lampu, prečo sa mi to vracia? Je nejaká prevencia aby sa mi to nevracalo? V krvi som mala zápal-nemal by sa takýto Herpes liečiť v nemocnici?Na brade mi ostal červený fľak ako sa ho zbavím? Poradte mi vopred ĎAKUJEM.

RNG

Prevencia voci viralnym su antiviralne potraviny a doplnky potravin.Menoval som ich X krat, najdite si to v prislusnych temach(herpes HPV, EBV, mononukleoza...)

emina

ozaj aj ja som mala herpes po celej brade aj v nose,a cervene flaky boli len hned po odlupeni chrasticiek,ale potom zmizli same

emina

uz sa ho nezbavis,on len ciha,kedy sa tvoj organizmus oslabi-napr.pri strese,pred menzesom,pri chorobe a vypukne znova.uzivaj b komplex vitamin a ked sa uz objavi,maj po ruke herpesin krem.a este ked sa ti zacne herpes robit,hned si nasad herpesin tbl-boli na predpis u koznej,vraj uz ich nehradiPois

mjanik

herpes na perách-špatná práca sleziny,uzliny,špatná práca pečene.Dobrý akupunkturista by to mal rýchlo zvládnuť

mirabelka

Janka, mne sa herpesy robia, ked mam brutalne stresy, vtedy ked mam pocit, ze nic nestiham a uz nevladzem. vtedy mam zrejme oslabenu imunitu a bohuzial mam herpes raz v krvi...
skoda, ze to, ze sa musim zastavit a poriadne sa vyrelaxovat, pochopim az vtedy, ked je herpes na pere :)
Mozno to nieje tvoj pripad, ale mozes nad tym porozmyslat :)
No a ozaj, na ten cerveny flak na brade, a celkovo mi pomaha mast z mrvteho mora. papa

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Herpes - Fórum - ZDRAVIE.sk