Po 2.rokoch neviem ako dalej!

Príspevok v téme: Po 2.rokoch neviem ako dalej!
coach

S priatelkou spolu zijeme uz vyse dvoch rokov v jednej domacnosti. Uz sme si na seba zvykli,zaradili sme sa medzi spoocne zaujmy, kamaratov. aj nase rodiny ma poznaju. Len v posteli to uz vobec nie je to ako predtym. Spim s nou len z povinnosti. Prejde okolo mna v spodnom pradle a mna to vobec nevzrusi. Skusali sme v posteli hocico. Ale teraz aj ked ona chce, ja nie. Stale musim mysliet na vsetky tie ostatne zeny a ja mam zostat stale az do smrti s tou istou? S kamosmi sme sa o tom bavili a skoro kazdy ma nejaku bokovku. Aj mladozenaci, aj starozenaci, aj zadany. Rozmyslal som a podla mna to asi spravim tiez, len chcem vediet vas nazor baby. Stereotyp ma ubija, ona sa pritom snazi ale iskra zhasla. Sex je len vtedy ked musim a pritom si prwedstavujem inu zenu. Chalani hovoria ze je to normalne, ze skoro kazdy to tak robi. Ze sa hraju s predstavami. Vraj niekedy si predstavuju byvalu, inokedy kamosku svojej priatelky, niekedy kolegynu z prace. Je lepsie si najst macicku a zahnat vsetku nudu vo vztahu?

kkk 111

tak ako si sa rozhodol? chlapče už si niečo podnikol alebo si stále zbabelec a tíško podvádzaš svoju priateľku?dokážeš sa jej pozerať do očí??

lila55555

no další taký , ja k tomu len tolko že to čo som chcela napísať ja vystihla gina30, a ty coach sa uvedom!!!

gina30

coach este jedno ma napadlo, zamyslal si sa niekedy nad tym ze AJ TY mozes byt pre svoju priatelku nudny??? Ved ty robis sex len z povinnosti aby si ju neurazil, v tom pripade ten sex musi stat za...Ona ta chuda asi ma rada a nechce ta urazit tak sa mozno tvari ze teda o.k a pri tom v posteli stojis totalne za...Neviem ako by si sa tvaril keby tu ona zakladala taketo temy ako ty!!! A taky dodatok uz to tu bolo povedane: Vztah si tvoria ludia sami, kd ho chcu mat nudny tak ho taky maju, ono je asi jednoduhsie hladat chyby na tom druhom. Co taktio sa rano pozriet do zrkadla a spytat sa sam seba: Co take som JA v tomto zivote, ze stale ocakavam DOKONALOST od druhych??

klaudia :(

tak vetou: \\\"hnusí sa mi byť s jednou\\\" si sa maximálne ty znusil mne to čo je za veta???? tak ty si napísal že ju ľúbiš ale hnusí sa ti byť s ňou!! kur... ty si fakt nie je kompletný!!!!!! ved ty si nadržané prasa!!

sa s ňou rozíď a hod si doliezať za tými svojimi milenkami a jej daj pokoj a dúfam, že si ona nájde normálneho chlapa a nie takého nadržanca ako ty!!fuj

gina30

mademoiselle uplne presne si to vystihla je to obycajny nevyzrety trpak bez kuska sebavedomia a podla mna len ZAVIDI kamaratom ktory sa pred nim vystatuju ake oni milenky maju, keby mal trosku sebavedomia a sebaucty tak by si dokazal stat za svojim ze aj ked je doba takato zvrhla on je predsa len verny. A tak chudacik zakomplexovany hlada vinu na priatelke. coach NAVSTIV PSYCHOLOGA a tvoje dievca rychlo pust k vode, nie preto lebo je nudna ale preto ze si vadny TY!!!

mademoiselle

POdla mna si chces svojho vtaka zasunut niekam inam a uz vies presne kam a to, ze ta partnerka nudi, si si len vymyslel na to, aby si sa ospravedlnil za to, ze chces milenku. Nie je chyba v nej, ale ve tebe, lebo ty NECHCES byt verny, nie je to o nude ale o tom, ze ty nechces iba jednu zenu. Uboziak, rozid sa s nou a daj jej sancu aby bola stastna a ty si mozes chodit za kurvickami aj kazdy vecer a mozes ich mat kolko chces a budes spokojny aj ty. Trapko, problem, ktory je v tebe hadzes na cloveka, ktory si to vobec nezasluzi. Ako mozes byt so svojou priatelkou? Chuda, dufam, ze zbada co si zac, magor jeden.