Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bahno z mrtveho mora

ajussa

Musim povedať že mám 27 rokov a roky žijem s akné na tvári. Nepríjemné hnisavé uzly a komedony.skúšala som nespočetné množstvo kozmetik či už od kožnej alebo z lekárne. Po skúsenosti s bahnom z mrtveho mora som neverila vlastným očiam. Pleť mám ako 5 ročná. Používam to. 3 týždne pleť sa mi začala neskutocnym sposobom dávať dokopy. Používam masku aj mimeralnu vodu ktora stipe od kawaru. Po kazdodennom užívaní mám pleť vypnutú gwdphydratovanu, a akné zacalo ustupovať. Pre mňa to je malý zázrak.

lolkkaa

hadanka, mas pravdu.....pred2.tyzdnami som sa vratila z Izraela, od MRTVEHO MORA a priamo na plazi nam davali to bahno, ktorym sme sa vzdy mazali pri vstupe do mora....je to uzasne a neskutocne len tak lezat na hladine a vobec, ale vobec sa nepotopit...citila som sa ako na posteli...je to naozaj pravda, ze sa tam da lezat a citat knihu, casopis bez toho, zeby som sa co len kus ponorila do vody.....ata slanost vody skoro 40% , pod hladinou iba sama biela sol....no fantazia....kazdu malilinku vyrazku, oskretie pokozky som citila, hrozne to palilo....oplati sa to vyskusat na vlastnej kozi, odporucam to kazdemu.....original je original....

Baja22

Ja mam z Avonu Planet Spa tu masku na tvár z mrtveho mora, a mne vyhovuje. Som s ňou spokojná, takže možem odporučiť

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bahno z mrtveho mora - Fórum - ZDRAVIE.sk