Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kolko za 10 novych zubov?

Príspevok v téme: Kolko za 10 novych zubov?
autobus

Potrebujem radu: byvala som rok v anglicku a chodila som tam k zubarke-slovenke.Je to moja najlepsia kamaratka a za ten rok mi spravila komplet vsetky spodne zuby.mam nadherne biele plomby,vsetky zuby poopravovane ako nove.Problem je v tom ze horne zuby mi uz nestihla spravit,na to sme sa chystali teraz od marca ale musela som urychlene prist na slovensko z rodinn.dovodou a uz nepojdem spat.Chcela by som vediet ci mam sancu ze mi na slovensku niekto spravi horne zuby ked tu nemam svojho zubara ani som nebola na ziadnej prehliadke na slovensku.A takisto by ma zaujimalo kolko budem platit za pravu 10 hornych zubov,myslim tym vymenit plomby za biele,2 zuby uplne vytrhnut a nahradit novymi, plus odstranenie kamena a pod.Velmi mi na tom zalezi.Dakujem.

jancecka

palomino súhlasím, aj mne to bolo tak povedané viacerými zubármi, no čo už, aj ja som chcela biele, ale mali by mi každú cvhíľku vypadávať, to nie

palomino

autobus tu pisala, ze v Anglicku uz amalgamove plomby nedavaju. Nuz aj ja prispejem svojou troskou do mlyna - my zijeme v USA a nasa spickova zubarka preferuje prave amalgamove plomby, pretoze su trvacnejsie. Ja mam len 4 malinkate plombicky, tak ich mam biele, ale ked si na zadne zuby, ktore najviac pouzivas na zuvanie a mas velky kaz das biele plomby, velmi rychlo ti vyletia.

tuk tuk

Toto su ale ine palky,kurnik sopa,tak my teda mame stastie,ze v tomto zapadakove mame lacneho doktora.Za vytrhnutie zuba plus injekcia platim 200Sk!!!!A je macher,ja sa zubara bojim,ale on je ohladuplny a robi dobre,teraz ked to tu citam,tak som stastna,ze ho mame.

minina16

ja terz chodim k zubarovi ktory je absolutne perfektny dnes mi vyberal nerv vobec to nebolelo a platila som 1000sk pon pouziva nejake novinky v tejto oblasti idem k nemu este aj v piatok tiez mi bude vyberat nerv z dalsieho zuba a uz sa k nemu tesim neviem posudit ci je drahy alebo nie ale za tie nadstandartne sluzby si myslim ze je to v poriadku.ystriedala som noho zubarov ale myslim si ze clovek si musi ,,sadnut,, s lekarom aj ludsky ako sa hovori 100ludi 100chuti :-) nemala som rada zubarov(to asi viaceri:-) ) a to ze teraz sa k nemu tesim hovori asi za vsetko:o)

sedmikraska

autobus a kludne hladaj aj v nych mestach ako v tvojom, radsej si priplat za dopravu, ked vidis, ze su v tych cenach naozaj velke rozdiely

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kolko za 10 novych zubov? - Fórum - ZDRAVIE.sk