Kolko za 10 novych zubov?

Príspevok v téme: Kolko za 10 novych zubov?
autobus

Potrebujem radu: byvala som rok v anglicku a chodila som tam k zubarke-slovenke.Je to moja najlepsia kamaratka a za ten rok mi spravila komplet vsetky spodne zuby.mam nadherne biele plomby,vsetky zuby poopravovane ako nove.Problem je v tom ze horne zuby mi uz nestihla spravit,na to sme sa chystali teraz od marca ale musela som urychlene prist na slovensko z rodinn.dovodou a uz nepojdem spat.Chcela by som vediet ci mam sancu ze mi na slovensku niekto spravi horne zuby ked tu nemam svojho zubara ani som nebola na ziadnej prehliadke na slovensku.A takisto by ma zaujimalo kolko budem platit za pravu 10 hornych zubov,myslim tym vymenit plomby za biele,2 zuby uplne vytrhnut a nahradit novymi, plus odstranenie kamena a pod.Velmi mi na tom zalezi.Dakujem.

zub

autobus,to je nehorazna suma,ja u privatnej som platila za jeden zub vrtanie a preliecenie a biela plomba max 1000 SK tak henten neviem odkial spadol :))) hladaj dalej pytaj sa ludi co poznas kam chodia a kto je dobry,urcite niekoho najdes

darja 84

nie lebo su kvalitni a lacni ale preto lebo oni si ich mozu dovolit a my nie. oni totiz zarabaju 5x tolko co my tak sa im zdaju lacni ale pre nas slovakov je to nenormalna drazoba,myslim tych sukromnych zubarov teda. a nehnevaj sa na mna ale ty by si dala 4200 sk za opravu jedneho zuba keby si zarabala 7200 mesacne? ja teda urcite nie,radsej najdem lacneho felciara.

autobus

musim s tebou suhlasit ze uz aj na slovensku je kopec dobrych zubarov ktori robia bezbolestne a nadherne vyzerajuce zubky ale tie ceny su HROZNE.vcera som mala taku konzultaciu cez net s jednym zubarom a posielala som mu aj snimky zuba,jedna sa o kaz v priestore medzi dvoma zubmi,cize su napadnute oba z boku a ten chrapun mi povedal ze za jeden zub 4200sk,- cize za oba 8400 a to nieje ani velky kaz. no co som ja bill gates?

zub

ja v brighton,priatel tu bol u zubara,kt. mu to spravil tak,ze o 2 tyzdne ho museli vytrhnut,podla mna na slovensku je dobra uroven,ked ides k dobremu odbornikovi,mne za poslednych 8 rokov na slovensku nikto cierne blomby nedaval,len biele a bez bolesti,to sa s casami na zakladnej uz asi neda porovnat a teda dufam,ze aj ostatni maju take skusenosti,len sa popytaj ludi okolo kto ma dobreho zubara

autobus

No ked porovnas kvalitu zubarskych vykonov v anglicku tak to vyzera ako by sme sa na slovensku osetrovali sami doma a plombovali sa klincami.oni pouzivaju dobre materialy,dbaju viac na netoxicitu a take veci.cierna plomba tam takmer neexisruje teda aspon ja som nikomu nikdy nevidela iba biele zuby. A ta zubarka je v Batley,je to myslim nieco vyse hodiny z Leeds.kde si ty?

zub

autobus prosim ta ja mam opacny problem,som v anglicku a skor sa bojim tych zubarov tu,myslim,ze u nas na slovensku je kvalita lepsia...teda aspon ked vies ku komu ides,nemohla by si mi dat kontakt na tu tvoju zubarku a kolko ta v priemere vyslo napr.vrtanie a biela plomba jedneho zuba?dakujem a este odkial si zo slovenska?ja poznam dobru zubarku v bojniciach

aduliena

Autobus,
V každom prípade si nájdi zubára a sprav si tento rok preventívnu prehliadku, ktorá ti bude platiť na budúci rok. Tento rok, keďže preventívku nemáš, si všetky výkony platíš v plnej výške. Budúci rok, keď budeš mať preventívku, tak budeš len doplácať za lekárske úkony, zvyšok ti doplatí poisťovňa.
Biele plomby sú drahé, ceny sú rôzne, stanovujú si ich lekári. Nový umelý zub vyjde cca. od 2000sk, keď máš preventívku a cca. dvojnásobok, ak ju nemáš. Viem to presne, lebo v našej rodine je to teraz aktuálne.