Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

JEHO MOBIL - PRE MNA TABU!

Príspevok v téme: JEHO MOBIL - PRE MNA TABU!
eva28

Mam priatela, nie sme zobraty ale zijeme spolu uz 4.roky. Nemozem sa dostat ani k jeho mobilu. Stale ho nosi pri sebe, vraj je to jeho sukromie. tak preco ho teda tak chrani? Ak sa k nemu aj dostanem, ma uzamknutu klavesnicu na pristupovy kod. Boji sa aby som necitala jeho smsky, alebo nepozerala mmsky? kamoska nasla chalanovi v mobile mmsky cudzej baby. Bojim sa ze aj ten moj robi to iste.

sedmikraska

sonicka a mas sancu dostat sa mu do mobilu? lebo ak hej, tak len vyskusaj akoze napisat sms a zadaj poslat na posledne pouzivane cisla, ak to ma taku funkciu, vycsina mobilov to ma. zobrazia sa ti posledne cisla na ktore bli poslane smsky a vacsinou sa nedaju vymazat z mobilov

sonickabb

sedmikraska nie neposiela to by som vedela. jeho praca take nieco vobec neobnasa. Som zufala ked mu pride 3 000sk ucet a on to obhajuje volanim sestre do zahranicia. Pritom vidim ze najkviac korun je za odosielanie multimed.sprav a videii..

sonickabb

nasla som mojmu v telefonnej fakture vysoky ucet za posielanie mmsiek. Neviem co to znamena,my dvaja si ziadne neposielame. Co mam robit?

simca-mimca

moj ma v mobile fotky byvalej a neserie ma to. ona je v zahranici a fotky predsa nic neznamenaju. Ja neziarlim :-)

sedmikraska

marianka, ale predpokladam, ze tie spravy boli uz pekne stare, nie? Alebo nad tym romyslal aj ked uz ste mali dcerku?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

JEHO MOBIL - PRE MNA TABU! - Fórum - ZDRAVIE.sk