JEHO MOBIL - PRE MNA TABU!

Príspevok v téme: JEHO MOBIL - PRE MNA TABU!
eva28

Mam priatela, nie sme zobraty ale zijeme spolu uz 4.roky. Nemozem sa dostat ani k jeho mobilu. Stale ho nosi pri sebe, vraj je to jeho sukromie. tak preco ho teda tak chrani? Ak sa k nemu aj dostanem, ma uzamknutu klavesnicu na pristupovy kod. Boji sa aby som necitala jeho smsky, alebo nepozerala mmsky? kamoska nasla chalanovi v mobile mmsky cudzej baby. Bojim sa ze aj ten moj robi to iste.

mariannkaa

moj mal heslovany mobil. raz ho nechal na gauci otvoreny /mal sklapacku( a neblokol sa mu. prva vec co som spravila ze som sa pozrela do smsiek . mal tam kopec sprav od svojej byvalej,ako si to rozmyslel,ze mu chyba atd. zamilovane reci. ale nerozviedli sme sa.strasne ma to bolelo,ale mame spolu malu dcerku a ja jej nechcem brat ocina.slubil ze jej uz viac nenapise.verim mu,prisahal mi.

moje

Dobra blbost, aj moj byvaly tak mal zakodovany a to uz kde sme? O com to e potom a vyhovaral sa, ze preto, aby mu v praci do neho nikto nesiel, ale to ej jedno, ale ked sme sa rozisli a potom o mna bojoval a lubil ma, tak aj heslo dnes zrusil, keby nema co tajit a zalezi mu na tebe, tak to heslo da prec.

sedmikraska

su este na svete aj chlapi co su verni. niektori skryvaju mobil aj len preto, ze si pisu s byvalou len normalne sms (ako sa maju a tak), v domneni, ze by sa ich holka na to nahnevala, neuvedomuju si ze viac nahneva to, ze to zatajuju, reba sa o vsetkom takomto ,,preventivne" porozpravat

agape

no to je fakt...musi byt velmi sikovna a v tom alkoholovom osiali to musi z neho nejako vytiahnut...inac to nevidim...)

alexandra555

myslím si, že v tom mobile aj tak niečo ma, ja dokým by som si ho nepozrela, neverila by som....z vlastnej skusenosti
mali sme s priatelom ten istý problém a viete čo? presne raz som mu povedala, že nech mi ho ukaže, že prečo mi ho nechce dať ani do ruky... sme sa kvoli tomu tak pohadali, že som ho ku tomu vyprovokovala, nakoniec mi povedal to isté ako eve28, že ak mi ho da, tak bude medzi nami rozchod, lebo vraj mu neverím. Ja som ho nakoniec zobrala...a nechcite ani vedieť, čo vsetko tam bolo, zamilované sm ako velmi ju lubi a aj ona jeho, vsetky tie sladucké rečičky a bla bla bla... a este aj erotické mms, skoro ma vtedy porazilo,so slzami v očiach som od neho odisla a celeho som ho vtedy nenavidela, ako sa tak dlho dokazal pretvarovať, nic som na nom nezistila, bol stale taky isty, ani v sexe nebol ziadny problem...nič uplne bolo vsetko v pohode, a vidíte ako ma celý ten čas klamal...mala som také parohy ako nikto...preto eva28 byť tebou by som si to overila, ale nejdem ti radiť, ty najlepsie vieš,...
su tomu už 3 roky a nasla som si nový vztah, som teraz velmi stastna a ku tomu nemame ziadne tajnosti, viem jeho vsetky hesla aj do emailov, uplne vsade vela stastia:)))