JEHO MOBIL - PRE MNA TABU!

Príspevok v téme: JEHO MOBIL - PRE MNA TABU!
eva28

Mam priatela, nie sme zobraty ale zijeme spolu uz 4.roky. Nemozem sa dostat ani k jeho mobilu. Stale ho nosi pri sebe, vraj je to jeho sukromie. tak preco ho teda tak chrani? Ak sa k nemu aj dostanem, ma uzamknutu klavesnicu na pristupovy kod. Boji sa aby som necitala jeho smsky, alebo nepozerala mmsky? kamoska nasla chalanovi v mobile mmsky cudzej baby. Bojim sa ze aj ten moj robi to iste.

sedmikraska

januskaa, ja sice neskusam, nemam ziadne podozrenie, ale zeny co nevedia na com u chlapa su...spravne si napisala-loz ma kratke nohy, takze jej niekedy dlho trva kym dobehne az ku pravde...

januskaaa

hm a preco ich skusate?skuste im verit..loz ma kratke nohy...budu sklamani ak to zistia..ved co by ste povedali na to,keby vas oni takto kontrolovali?

sedmikraska

a Vlnka ma pravdu, niektori muzi vedia super zakryvat spatnosti (nehovorim ale ze zeny su anjeli- mozno su este horsie)

sedmikraska

no ak fakt chcete skusat svojich chlapcov a pisat im anonimne smsky, tak sa ale nehnevajte rovno, ked len odpise KTO SI? Zvedavost je ludom prirodzena. Ja len aby ste sa nepohadali skor nez bude naozaj treba

ajaax

a podla mna urobil velke gesto-nebal sa,ked ti ho daval do ruky.iste sa ti dival priamo do oci...na druhej strane,preco potom kolo toho robi take tajnosti?moj muz aj ja mame mobily pohodene volne len tak,ale ani jednemu nam nenapadne tomu druhemu tam liezt...lebo tiez respektujeme svoje sukromie...nevieme si ich navzajom ani ovladat...podla mna,keby niekoho mal,davno by si to vycitila uz vo vztahu,nemusela by si striehnut na mobil.

D_nika

merilinka, s tebou suhlasim... toto je fakt dost zaruceny sposob..

eva28 - skus to,co radi merilinka.. posli mu nejaku eroticku foto nejakej kocky z ineho mobilu a uvidis, co to spravi... smska je dost malo, ale pokial je taka svina, ako sa javi, tak mas hned jasno.. prepac za tu svinu, ja viem, ze ho lubis, ale... proste ak ti povie, ze ak si to pozries, tak je rozchod, tak to je uz dost vazne. co keby si ty povedala, ze ak ti to neukaze, tak rozchod? nechal by ta odist? pozri sa na to aj z druhej strany...

ja mam dost mlady vztah a priatel mi do mobilu nikdy sam od seba nejde, ale ked niekomu pisem, tak sa vzdy opyta, komu a kedykolvek sa moze pozerat, jeho telefon je vzdy velmi pristupny - a vdaka bohu, nema na nom mmsky :D

este jedna story... 2 roky dozadu som nasla FOTROVI smsku v mobile na dovolenke v zneni "Ahoj zajacik, ako sa mas? Ako dovolenka? strasne mi chybas,atd atd atd" Nejaku dobu predtym nasla nieco podobne aj moja sestra a jedine, coho bol schopny bolo, ze vrieskal ako blazon, ze co mu lozime do telefonu, ze to boli omyly atd.. Ak to boli omyly, na co mu boli v pamati??? ---jedna znama tiez nasla muzovi smsky a dobre vie, ze ma milenku, ale slubil jej, ze s nou skonci.. neverim tomu ani slovo, ale uz si aspon ten chlap dava pozor - necudo, ked kvoli tomu jeho dospela dcera skoncila na liekoch na nervy..

nada

a teraz uz ti je zbytocne pytat ho tho spat lebo uzurcite vsetko vymazal pockaj niejaky mesiac a zrob tho zase ale do vtedy ani naznak ze ta tho stve alebo nieco

januskaaa

eva28:hm co ja viem...podla mna to nieco skryva v tom mobile..a vedel, ze ked ti tieto vydieracske slova povie, ze si to nepozries...moj nazor len :)