Neznesitelna bolest hlavy :(

Príspevok v téme: Neznesitelna bolest hlavy :(
gebulka

Ahojte, prosim vas, nema niekto skusenosti s bolestami hlavy sposobene napatim svalov v zahlavovej oblasti a v oblasti krcnych stavcov? boli ma kvoli tomu hlava uz treti den, ibalgin nezabera a s bolestou sa dokonca aj prebudzam a potom ju trpim cely den. Bolest mi vyzaruje ako som uz hovorila do zahlavia,ale aj do celovej oblasti a oci.
vopred dakujem za prispevky.

Anett

Nízka hladina väčšiny životne dôležitých živín neprodukuje príznaky dlhé roky, desaťročia. Pociťujeme iba, že máme menej životnej energie, sily a vitality, oproti tomu koľko by sme mohli mať, ale časom si zvykneme a ani to nezbadáme

Vnesieme kalórie, bielkoviny, prípadne jednu kávu a na pár hodín sa cítime dobre.

Medzitým náš organizmus kvalitatívne hladuje a skracuje náš život desaťročiami.

V prípade choroby žiadame od lekára okamžité odstránenie príznakov, ale vyvolávajúcimi príčinami, našim kvalitatívnym hladovaním sa nezaoberáme.
Desať milióny bohatých a vzdelaných Američanov nečaká kým choroba vypukne. Vo vyspelom svete desaťtisíce medzinárodne uznaných vedeckých výskumov dokazujú, že takýmto spôsobom sa môžeme brániť takmer proti všetkými známymi chorobami. Pomáhajú iba garantovane prírodné vitamíny a doplnky výživy špičkovej kvality . Bohatým a vzdelaným Američanom a ich lekárom sú ľahko dostupné takéto výrobky. Žiaľ dnes v slovenských lekárňach ešte len ťažko alebo vôbec nenájdeme také prípravky, ktoré by vzdelaný, americký milionár, žijúci na slnečnej Floride bezpochyby užíval. Na Slovensku sú taketo doplnky dostupne iba v niekolkych obchodoch a predavaju sa hlavne cez distributerov.

Anett

Zoberme si do vlastných rúk vec ochrany svojho zdravia!

Choroby nie sú také veci, ktoré nás náhle, neočakávane napadnú.

Choroby sa vytvárajú za dlhú dobu v našom organizme a iba v konečnej fáze sa hlásia bolesťou, horúčkou alebo inými jasnými príznakmi.

Väčšina chorôb v našom tele, je v počiatočnej a v strednej fáze prerušiteľná, ak prerušíme nedostatočné vyživovanie dlhodobo hladujúcich buniek, a zabezpečíme im tie chýbajúce živiny bez ktorých nevedia splniť im predpísané úlohy.

Potom sa náš organizmus dá do poriadku samostatne, samoliečiteľskými mechanizmami.

Náš organizmus nie je schopný vytvoriť minerálne látky a stopové prvky, avšak tieto látky sú nevyhnutné k normálnej funkcii. Dopriať si ich môžeme iba stravovaním. Situácia je podobná aj s vitamínmi.

Nestačia nám iba kalórie, bielkoviny a tekutiny, ako ani autu nestačí iba tankovanie. Kto nedbá napríklad na hladinu motorového oleja, podstatne znižuje životnosť vozidla. Aj Vy by ste mohli žiť oveľa dlhšie a oveľa zdravšie, ak by ste dávali pozor na pravidelný prísun vedecky stanoveného optimálneho množstva živiny do organizmu.

.................

gebulka, ked ti dorsiflex nerobil dobre, tak ti lekar moze dat aj ine myorelaxancium, co nesposobuje ospalost alebo poruchy konc.ale skusila by som to magnezium, a takisto potierat siju s niecim co ti uvolni svalstvo, v lekarnii by ti poradili.

RNG

Gebulka, ten injekcny roztok je chlorid vapenaty, vyborne vstrebatelny ale za par minut vonku, lebo pre malicku molekulu prepadne von v ladvinach(ladviny su jemne sitko)
Lepsie su zdroje vapnika a zaroven inych mineralov navrhnute na udrzanie sa v tele.Napr zmesi na kosti.

aj ja 11

geblka, a nemáš aj pocit ako keby zaťatých zubov? Teda nevieš tak uvolniť sánku alebo také niečo. Ja som mala aj taký problém, ešte trochu to cítimm ale to už je asi psychika. Lebo,boli sme na dovolenke, tam som bola uplne uvolnená, no ako sme prišli domov, práca , deti, domácnosť... tak si to zasa na sebe všímam. ach jaj

gebulka

Hmm, RNG+aj ja 11, dakujem vam aj za tento pohlad na vec. Urcite je to dobry napad, hlavne vitaminy skupiny B, pretoze v poslednom obdobi som ich ani neviem preco, prestala brat. Asi tak 3 mesiace. Calcium som zacala brat z ampul, vlastne injekcny roztok. Pocula som, ze sa to vstrebava lepsie, ked sa to vypije.

aj ja 11

gebulka, mala som to isté. Hlava ma bolela aj 2 mesiace v kuse. Bol to stres a depka a tetania. Dúfam že sa mi to už nevráti. Papám B1, B6, Mg, Q10

RNG

Tetania je tvrdnutie svalov z nedostatku mineralov, ktore sprostredkuju sirenie sa nervovych signalov. Hoci sa svaly daju umelo uvolnit hromadou prostriedkov, je lepsie adresovat koren priciny, zvysenu spotrebu nineralov a vitaminov B v strese.
Odporucam rano brat Stress-B plus C zmes a dobru zmes mineralov, napr vyvazenu zmes na kosti, ako napr. Bone reinforcer, najlepsie vecer, spolu s tabletkou-dvoma Spiruliny(1 gram) a pripadne vitaminu K(100 mcg) na lepsiu absorbciu.
Vapnik a horcik zaroven ukludnuju a pomahaju k hlbokemu obcerstvujucemu spanku.

gebulka

Ja som uz volakedy tieto problemy mala, vtedy mi dala neurologicka nejake specialne lieky, co sa predavaju len v jednej lekarni. Problemy presli. Ale uznavam, ze teraz som trosku v stresovom obdobi a nevyspata, tak to moze byt aj kvoli tomu. Nasla som doma dorsiflex, to je tiez myorelaxans, a celkom mi zabral, lenze som z neho troska ovalena.