Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nemam chut zit..

Príspevok v téme: Nemam chut zit..
anonymka

Ja naozaj nemam chut zit.nebudem tu pisat o svojich problemoch.Ale trva to uz 4 roky.A nic sa nemeni.A zmenit to mozem len ja.Nebavi ma tento zivot,A naozaj nemam preco zit.Najradsej by som..ale na to nemam odvahu.A toto naozaj nie je chvilkove..Tento svet je zvlastny,zivot je tazky a ja sa neviem prisposobit.Vsade su perfektni ludia,pretvarka,peniaze..nemam chut zit.

Una

Poznám tento stav, taky pocit bezmocnosti, ked sa ti nic nechce, nic ta neteší a neustále sa musíš premáhať, prekonávať a nútiť nieco robit...Tiez to u mna pretrváva dlho, nežijem...iba prežívam.

Juan

Ludia, najdite zmysel života, pretože nemá zmysel sa zabíjať( poznáj z vlastnej skúsenosti) vianočný punč smells good :) PT KO

bella21

Veríš tomu, čo nie je pravda - a teda tomu, že sa Ti už nedá pomôcť. Že to nestojí za to, ísť hľadať pomoc. A že to skončíš, ak ukončíš život. Ak by Ti niekto povedal, že aj po smrti budeš trpieť - a to práve pre samovraždu - zmenil by si svoje rozhodnutie skončiť to?

Mal by si si byť 100 %-ne istý, že samovraždou pôjdeš do lepšieho. Lebo nemá zmysel dostať sa z dažďa pod odkvap. Chceš čo najbezbolestnejšiu smrť a čo utrpenie po nej? Nie telesné, čisto duševné trápenie. Toho sa nebojíš?

Hľadíš na Tvoju súčasnú situáciu z ľudského pohľadu. Neveríš, že existuje Boh, ktorý Ti daroval telo, stvoril Tvoju dušu a že po smrti - či už prirodzenej alebo po samovražde - prídeš k Nemu? Aké bude toto stretnutie. Tu na zemi je všetko do času, tam po smrti večnosť. Večnosť, ktorá nikdy neskončí. Rozmýšľaj .. Aby si po smrti neľutoval, že si to neprežil ..

Radšej by si mal napísať, prečo si myslíš, že Ti niet pomoci. Má to zmysel, a veľký. Lebo riešenie existuje.

xjoux

Nebudem tu pisat o tom co som si vsetko v zivote prezil lebo by to nemalo ziadny vyznam chut do zivota som stratil uz velmi davno a ked som si konecne myslel ze mam preco zit sklamal som sa v tom,rozmyslam o pomoci ale viem ze to nestoji zato lebo mne sa pomoct uz neda ... Premyslam uz len otom ako to skoncit trpel som uz dost a nechcel by som dopadnut tak ze by bola nejaka sanca aby som to prezil .. Ak je nejaka najmenej bolestiva cesta rad by som onej vedel Dakujem

bracoki

nemáš chuť žiť ďalej? nedáva ti zmysel pokračovať ďalej? pomôžem ti umrieť tomuto svetu a narodiť sa Tvojmu svetu. Ako ? jednoducho ukážem ti ako sa to dá, napríklad ... -odkaz odstránený-

PS: - ži! neživor!

justme87

az teraz pozeram,aky je tento prispevok stary :D tak dufam,ze uz toto neprezivas a si v pohodke,ale v kazdom pripade budem rada,ak sa ozves :)

mija

anonymka, ked to co prezivas nikomu nepovies a budes sa trapit sama, tak ta naozaj nikto nepochopi. vedz, ze je naozaj lepsie sa o svoje trapenia s niekym podelit. nemusi to byt zrovna psychologicka, ked k nej nechces ist. mozes to povedat nejakej kamaratke, sestre...tomu komu veris...

anonymka

Dakujem vam,ze ste zareagovali.Preco su vo svete uplne ine hodnoty.Musime byt krasni,stihli,dokonali..Aj ked je to len prvy dojem,ale aj tak.Ale moj problem spociva aj v niecom inom,teda v niecom inom,co je dost zavazne.Nieco trva uz 4 roky,a nesmie to pokracovat.Ako sa donutit k zmene.Ta zmena je len na mne.Je to tazke.
Janko dakujem,radsej ale nie..hmm
Kiwemai-neviem,mozno..vsetko zalezi odo mna,ale neviem ,ci, to dokazem zmenit,mala by som,neviem,ci to zvladnem..
marinka18-drzim palce aj ja tebe,k psychologicke asi nepojdem,aj ked by som mozno mala,ako mi psychologicka pomoze? neviem ,ci k nej budem uprimna,ako mi ona moze poradit,ak je vo mne blok.To ,co prezivam ,sa asi pochopit neda.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.