cvicenie rano na lacno

polika

pocula som ze je dobre cvicit poriadne neobliekany, ze sa telo skor spoti a viac toho potom clovek zhodi. co je na tom pravdy??
vo filmoch ked to kukam, furt je kazdy len v tricku a kratasoch a spoteni su jak hovada.
obliekat sa pri aerobnom cviceni velmi alebo nie?

sejla

oprava nie kalorie ale tuky. je na to potrebna spravna tepova frekvencia, viac najdete na google. sk, spravne nastavenie vam umozni schudnuť viac a rychlejsie

sejla

podla mna je 40 minut malo, kedze az pio 15-25 minutach sa začianju naozaj spalovať kalorie, ja bicyklujem na stacionari dve hodiny

jarka43

Ono samotné športovanie a ešte nalačno môže byť aj problémom. Tu je o tom viac:
-odkaz odstránený-
šport musí byť len súčasťou životného štýlu, inak chudnutie nebude úspešné.

petkaa

ahojte,

ja cvičím každý deň v posilovni a bicyklujem tiež ( 45 min bike a okolo 1hod posilka ) a keď mám spinning tak predtým posilujem len brucho. cvičím už takto intenzívne piaty mesiac. Len teraz chcem zmenu. a dať viac spinningu v týždni. nech chudnem!znova, lebo prvé dva mesiace som sa udržiavala aj so stravou a potom už som si len váhu držala a teraz by som chcela aby som znova chudla a aj som znova dala jedálniček dietný :o).. no a chcela by som sa opýtať ako je to s tým behaním? ráno o 5tej sa mi moc nechce vstávať :). VERONIKA ako ti to poradil tvoj tréner? Prosím ťa. Alebo aj spinning nahradí to ranné behanie?
Ďakujeeem

tucnucka

vidim, ze sa vyznate... ma to vyznam behat a striedat s rychlou chodzou tak 20 - 25 rano, teda nalacno ?? Ale nie vo fitku ale pekne po ulici......

veronika

ja chodim behavat ay o deviatej, lebo vtedz otvaraju fitko pri nas...niekedz chodim aj neskor...ale uz nalacno nechodim...

tamarka

ja by som velmi rada cvicievala aj rano, ale normalne vstavam uz o siestej a o piatej vstavat...to by bola moja smrt...myslite ze by mi na rano stacilo nejakych tych 20 min. behu a potom poobede dalsich 20 min. a potom este nejake cviky?

veronika

ahoj lullu20, ano uy som schudla, asi kil a pol az dve..a drzim sa na tej vahe..dufam, ze uz pojde len dolu..chodim pravidlene behat na pas..aj dnes som zabehla 5km a spalila 400kcal..to je cca 1700kJ. a papam len zdrave veci..