Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otazka pre 4o a viac rocnych

Príspevok v téme: Otazka pre 4o a viac rocnych
giliana

Som vdova 1o r, mam 44.
No a moj problem. Vyzera to tak, ze po 10 rokoch zrejme idem vhupnut do vaznejsieho vztahu.
Mam z toho moru, mozno asi taku ako pred prvym sexom.
Vie mi niekto porovnat chodenie napr. v 2o. r. a po 40tke?
Behaju mi take vselijake myslienky, typu, ze uz nevyzeram ako v 20tich, mam iny rozhlad na svet, som opatrnejsia, .... mam z toho riaden gulas.
Fakt, pripadam si ako idiot..este, ze existuje toto forum.

RNG

Medzi 20 rocnym a vyse 40 rocnym vchadzanie do vazneho vstahu je rozdiel hlavne hormonalny.
V dvadsiatke hormony casto prevladaju nad myslenim a logikou.
Nahradzaju to "hlboke city a laska". Preto je tolko problemov ked tento "slamenny ohen " vyhasne u mladych.
Starsi vstupuju do vstahu s podstatne cistejsou hlavou a hladaju hlavne zodpovedneho a spolahliveho partnera, ktoreho umyslom je urobit partnera stastnym a spokojnym. Ked je to vzajomne, nie len jednostranne, jedna sa o stabilny, trvaly zvazok.

andyna

Sice som o polovicu mladsia ako ty, ale tiez som vhupla do vazneho vztahu a myslim si, ze laska je to najdolezitejsie v nasom zivote. Pises, ze si vdova.Chapem, ze to je nezvyk, ked mas po takej dlhej dobe opat niekoho prijat do srdiecka, ale ak ti na nom zalezi, tak to sprav. A sama vravis, ze uz mas iny pohlad na svet,tak uz vies asi aj rozoznat,ci to ten dotycny s tebou mysli vazne alebo nie. mala by si sa oddat citom. je to stastie..

mademoiselle

Ahoj, neboj sa vsetko bude ok. Kedze si pisala, ze "ides hupnut" do vztahu, tak sa dotycnemu urcite pacis a on tiez nema 20:) Neboj sa. Otcova sestra bola tiez rok vdova a nasla skveleho muza a strasne sa lubia a aj im to klape. Neoj sa nicoho, si este mlada a mas pravo na novy zaciatok a prezit starobu po oku niekoho, kto ta bude lubit:-) drzim palceky

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otazka pre 4o a viac rocnych - Fórum - ZDRAVIE.sk