Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Idealny penis pre zenu

nonameee

Penis Extender - track.prolongsystem.sk Ja ho pouzivam cca 3 mesiac, nosim ho aj v noci. Zatial som nameral z povodnych 13,7cm zlepsenie na 14,9cm, takze spokojnost.

Fallo

egreskooooo.....:)))
ty chces vediet moj objeeem??:))))
uuuuuffff:))))
ty betar jeden :))))
ta vyplacam po zadocku asi :)))

egresko

fallo len sa neutesuj, objem je najdolezitejsi, aj ked v minulosti som myslel ze skor povrch. Tak sa neostychaj a daj vediet aky mas objem.

egresko

Ja si myslim ze najdolezitejsi je objem penisu. Len neviem ten tvar velmi definovat, ale s prihlidnutim sa da povedat ze je to valec takze V=2*pi*r2*v, no pripadne by to mohol byt zrezany kuzel V = pi.v/3 .(r1r1 + r1.r2 + r2r2). Tak by som rad vedel aky je idealny objem pre zenu lebo ja mam len 0.4 dm3 a sa mi to zda strasne malo.

Jako

Nenadväzujem na nič čo tu bolo doteraz lebo sa mi to nechce čítať ani náhodou.
Po prečítaní úvodného príspevku som sa skoro popučil.

Preboha sa uvedom - čo si dilino?

Priemerný mužský úd v európe = 15 cm
Hĺbka vagíny = cca 10 cm - z toho drvivá väčšina nervových zakončení sa nachádza v prvej tretine vagíny.

Čo z toho vyplíva?
1.) nezáleží tak na dĺžke ako na hrúbke
2.) nezáleží tak na dĺžke ako na technike
3.) 17.5 cm ti môže závidieť predpokladám cca 95% európanov (no povedzme si pravdu chlapci kto z Vás má viac?)

Ja mám 15 cm a nemám komplex ale absolútne žiaden - tak sa uvedom prosím - nemáš čo iné riešiť vážne?

gejsa

no, jeden chalan to tu celkom dobre podotkol, myslim, ze nejaky Luky. ja si tiez myslim, ze nejde ani o hrubku, ani o dlzku. toto ja nepr moc nemusim, ked niekto hovori, sak do prdele, vam ide len o dobru je...ku? ved ked mas niekoho naozaj rad, tak ked sa ta len dotkne, tak uz mas zimomriavky a nie ze musi mat chalan 25. niektore baby to maju radi natvrdo, ale...to ja uz nekomentujem. ja som so svojim celkom dlho, mam 22, pre info a... nemenila by som ho. ja neviem, ci je idealna velkost a hrubka pre mna, ale on je pre mna idealny cely, ked lubis, nemas co riesit :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Idealny penis pre zenu - Fórum - ZDRAVIE.sk