Idealny penis pre zenu

gejsa

no, jeden chalan to tu celkom dobre podotkol, myslim, ze nejaky Luky. ja si tiez myslim, ze nejde ani o hrubku, ani o dlzku. toto ja nepr moc nemusim, ked niekto hovori, sak do prdele, vam ide len o dobru je...ku? ved ked mas niekoho naozaj rad, tak ked sa ta len dotkne, tak uz mas zimomriavky a nie ze musi mat chalan 25. niektore baby to maju radi natvrdo, ale...to ja uz nekomentujem. ja som so svojim celkom dlho, mam 22, pre info a... nemenila by som ho. ja neviem, ci je idealna velkost a hrubka pre mna, ale on je pre mna idealny cely, ked lubis, nemas co riesit :)

kellysa

Nie je pravda, ze ked ma chlap penis 18-20 cm, tak ho nezasunie cely. Bud som bezodna, alebo to proste u nas ide. Jasne, ze nie uplne na zaciatku milovania, a nie vo vsetkych polohach, ale inak s tym nie je problem, ked som riadne nazhavena a roztiahnuta, priraza hlboko a neboli to. Ale kazde telo je samozrejme ine a treba najst spolocny sulad.:)

Luky_PD

Vy tu píšete o všeliakych dĺžkach penisu a neviem čo všetko! Baby aka hrúbka penisu ich vzrušuje! Nejde o veľkosť a ani o hrúbku, ide o predohru! Každy chalan iba zasunu a spraviť sa, ale na dievča nemysli. Skuste pekne dievča pred sexom spraviť, pohrat sa jej s klitorisom, rozprávať pekne slová a ak mate aj 13cm tak jej to urcite vadit nebude a bude to s vami robiť rada! A nepište ze ked ma rostahanu je kurva, rostiehne sa aj tym ked sa jej hráte s klitorisom :)

jebo

akože neviem ako ale niektore ženy maju radi kus zakrivene ptaky ?? hm čo si o tom myslite ?? alebo ked je krivy napriklad dolava či to vadi ??

hahefke

kazda zena je ina neznamena zeked jednu boli sex s 19 cm vtakom tak musi bolet aj tu dalsiu..mna nic nikdy nebolelo a polohy mavame vselijake =)

hahefke

sofiaaa no ve djasne ze to napisali taki cco maju maleho ..asi nejsu spokojni ..tak ked niaka zena napise ze sa jej pacia vacsi sa ich to dotkne..zato ale ja nemozem nech si ich idu dat zvacsit ked im to tak strasne prekaza nie ?a ne nadavat do ku a neviem coho =)))

hahefke

bubyna ale si im dala =)vies ale navazaju sa vacsinou taki co ich maju malych preto si otvaraju hubu a nadavaju do ku..a neviem cooho kaslat ich =)

lola03

tak ako podla mna je to dost o vzruseni a nie o cm, ako dokaze ist hlboko...mna to bolievalo ked som mala v sebe velmi maleho a vôbec ma nevzrusoval...a ked prisiel vacsi o hodne vacsi tak sme isli na doraz, nie vzdy samozrejme ma to niekedy boli... to je cisto o vzrusení...papa