Chlapi, viete byť aj verní???

Príspevok v téme: Chlapi, viete byť aj verní???
monča

Všade naokolo počúvam o nevere až ma to deprimuje... Nehovorím že ženy nie sú neverné, samozrejme tiež, ale keďže som baba, zaujímalo by ma práve aký je postoj mužov k nevere a dôvody prečo ste neverní... Sú medzi vami aj takí ktorí by babu nepodviedli, alebo takí už dávno vymreli???

nashira

Moralne su na tom tal isto.Podvadza ci nepodvadza......Charakter je ten isty.Ja uz nerozlisujem,ze ta co je milenka za nic nemoze ,alebo chlap za to nemoze ,lebo sa dal zviest.Pre mna je to 1:1.Ak raz zena zije ta ,ze ma v hlave jasno.A muz zije tak ,ze ma v hlave jasno tak sa nemoze stat.Ak to ma niekto v hlave nacate tak je potrebny len malicky impulz....aby si sadli....a je nevera ,ale su potrebny dvaja podobne nacaty.

sedmikraska

nashira, tak trosku nesuhlasim, pretoze ten co podvadza je zadany ale ta milenka alebo milenec nemusi byt, takze to nemusi byt vzdy fifty fifty

gater

A aby som nezabudol... Su muzi co babu nepodviedli a nepodvedu pokial budu zit a su aj dievcata ktore svojho muza nepodviedli a nikdy nepodvedu :) j

nashira

Ked to muz robí robí to s zenou.Nieje to o tom ci je to muz a ci zena.Je to o dvoch ludoch ,ktorí sa to rozhodli urobit.Pomer takych zien a muzov je potom 1:1.

gater

Kazdy jeden clovek ma slobodnu volu... Muz je neverny,zena je neverna... ich problem ale cest vernemu. S pozdravom j

trosku

to je obycaja vyhovorka... cize ked okolo chlapa behaju zeny co by mu dali, on je pritom zadany, za to ze oni chcu, tak on ju hned pojebe? nezd sa vam to pritiahnute za vlasy??

solamyl

a su tu aj taki chlapi, ktori su obletovani zenami na kazdom kroku (obrazne povedané) a napriek tomu si myslia, ze dokazu byt verni?
viete taky muz o sebe moze hovorit ze je verny, ale kedze je stale v pokuseni, ja neviem, ako to chce "zariadit" aby nepodlahol, alebo co
???

mr. p

Preco by sme nemali byt verny. Jasne nemozem povedat, ze by nevera nebola bezna vec, ale aj tak sa samozrejme najdu ludia, ktory verny su. Ja osobne by som nedokazal svoju priatelku podviest proste by som sa jej nevedel pozriet do oci ( a ani ju podviest nechcem na to ja niesom). Je to ciste vec moralky

sedmikraska

janulienka to je naozaj tazke :( ja mam tiez kamarata, ktori ma manzelku aj dvoch synov uz dospelych, ale v sexe si nevyhovuju a tak kazdy mava inych, ale zevraj sa velmi miluju, a nad tym krutim hlavou, ale ako vidim funguje im to tak, zalezi asi na pvahach, ja by som to nezvladla :(