Chlapi, viete byť aj verní???

Príspevok v téme: Chlapi, viete byť aj verní???
monča

Všade naokolo počúvam o nevere až ma to deprimuje... Nehovorím že ženy nie sú neverné, samozrejme tiež, ale keďže som baba, zaujímalo by ma práve aký je postoj mužov k nevere a dôvody prečo ste neverní... Sú medzi vami aj takí ktorí by babu nepodviedli, alebo takí už dávno vymreli???

baby

som zena a bola som to ja ktora bola v nasom vztahu neverna, nehambim sa za to ani nemam vycitky, partner o tom nevie, a trufam si povedat ze ta nevera nas vztah posilnila. Asi som dosla na to co mam doma :)

Martin_242

sedmikraska: A odkiaľ vieš, že v anonymných anketách ženy vravia pravdu a muži nie? Nato je tiež nejaká štatistika? :)
Chlapom, čo radi zahýbajú sa hovorí "kurevník", takže Ťa sklamem, existuje na nich veľmi podobná asociácia, ako na ženy.

Mahatma Ghandí: Ale sa ma snažíš z tejto diskusie vypoklonkovať len preto, že nevieš nájsť pádny argument na to, aby si mi dokázala, že sa mýlim? To je chabá obrana, skúšaj ďalej...

ghandi

to nie je trosku nespravodlive, ale vELMI nespravodlive. lenze kto je tomu na vine? ai my same, ze niektore z nas tak nazyvaju.. alebo ja neviem...jednoducho je to tak v spolocnostiblbo zariadene... u chlapov ako by sa to tolerovalo viac

sedmikraska

martin aj tak si mi neodpovedal, kde si taku statistiku vzal- je mi to jedno, ale ak to mas z nejaky chdotaznikov alebo tak, tak myslim, ze take veci su nepresne a navyse muzi su schopny klamat aj v anonimnych veciach- nevravim ale ze aj zeny nie, no pride mi, ze muzom tak nejak naozaj nedochadza co je spatne na klamstvach aj ked len malickych, ktore dokazu potom mozno zburat aj celu doveru. Pisala som aj to, ze je veeela zien ktore mozme oznacit ako stetky, ale vidis na chlapov ani len taky vyraz neexistuje, lebo ku nim to vacsina ludi pripisuje prirodzene- ,,ved oni su raz taki" je to trosku nespravodlive

Volumka

No pravda pravdúca je, že tak ako aj chlapi, aj ženy vedia byť neverné, tak by sme nemali odsudzovať jedno, alebo druhé pohlavie... a útočiť na seba. Môj ex sa vyspal s matkou malého chlapca, ktorá ho zviedla a on sa samozrejme nechal... tak je to asi narovnako...

ghandi

akoze co tu riesime? co je na tom ked si vymiename nazory ohladom nevery? ked ta to nezajima, dovi dopo martinko, ked sa ta to netyka

Martin_242

V podstate je jedno, či viac podvádzajú muži alebo ženy, každý normálny človek vie, že podvádzajú obe pohlavia z rôznych dôvodov.
Mne táto téma pripadá, akoby ženy boli tie najpoctivejšie a hľadal sa aspoň jeden exemplár muža, ktorý by svoju ženu nepodviedol...

sedmikraska

martin kde si vzal tu statistiku? :)
jasne Ghandi, mam presne takych kamaratov, ale aj kamaratky ako si popisala a verim tomu, ze musi byt niekedy velmi tazke odolat, lebo zeny vedia byt veelmi presibane :(

ghandi

asi tak.. a mozno vela nevier vzniklo aj preto lebo boli s kamaratmi vonku a robili sa frajeri.. ze maju na to. alebo..tiez je vela holiek ktore balia zadanych iba, aby si dokazali ze su dost sexi alebo ze na to maju:P akoze... tento svet... ide to dolu vodou