Chlapi, viete byť aj verní???

Príspevok v téme: Chlapi, viete byť aj verní???
monča

Všade naokolo počúvam o nevere až ma to deprimuje... Nehovorím že ženy nie sú neverné, samozrejme tiež, ale keďže som baba, zaujímalo by ma práve aký je postoj mužov k nevere a dôvody prečo ste neverní... Sú medzi vami aj takí ktorí by babu nepodviedli, alebo takí už dávno vymreli???

gina30

MOISHA (skor gejsa) zlatko a co robis vo vsetky tie sviatky kedy sa hra tvoj milovany na vzorneho manzela?? Hadam mi nechces nahovorit ze aj vianoce a podobne travi s tebou a nie s rodinou??? Kto je tu prva a druha. Mala som jednu taku priblblu kamaratku ako ty ktora "si to akoze uzivala" vyse roka az sa hviezda zamilovala, ten jej drahy hustil do hlavy ako sa rozvedie ako ma doma skaredu a frigidnu manzelku. A takto ju natahoval dost dlho. Zacala sa trapit a tak som jej poradila nech mu povie ze je tehotna( kedze som ho poznala presne som vedela odhadnut jeho reakciu). No a to aj kamoska spravila. A ten jej drahy milovany pre ktoreho bola prva vies ako zareagoval??? TU MAS PRACHY NA POTRAT A VIAC MA NEVYHLADAVAJ, PRUSER!!! Este ze tehotna nebola naozaj! Akurat sa jej otvorili oci! Bohuzial take ako ste vy sa nikdy nezmenia. O par tyzdnov prisla s novym objavom. Samozrejme zenatym. No ste chuderky. Je moj rocnik, kym ja mam muza a dve deti, som stastna ona stale hlada stastie medzi zenacmi a nahovara si aka je pre nich dolezita!!!

sedmikraska

tony dobre berm toto porekadlo, tiez ho poznam, ale nezabudaj, ze bta suka co da, nemusi byt zadana, ale ten pes je, takze zase to nevyslo, co? :)

kvaska

Ak by sme to vsetci brali tak, ze pod viacerymi nickmi sa skryva jeden clovek,nemalo by to tu zmysel. ved tak, ako sa priklanaju ludia k jednej strane, tak sa budu niekt.priklanat na druhu stranu. to je predsa logicke. Neviem, naco tu niektori vypisujete hluposti.Ked sa niekto postavi za iny nazor ako je ten vas,je to predsa normalne. Sto ludi a sto chuti. A ak sa niekomu paci byt priatelka zadaneho (zenateho( pana tak je to jej vec. A ak sa citi byt prenho dolezitejsou ako manzelka,tak to tak citi a my jej to proste nadavkami a vulgarizmami o tom ze je kurva,nevyhovorime. Tak sa niektore zobudte, toto nie je stranka na osocovanie a nadavky! naucte sa chovat a potom sem piste!!!!!

rocco

no ja som este zenu nepodviedol neviem cim to je mal som ich sice uz viac ale nedalo mi to,neviem ci nas je malo alebo nie ale iste nieom jediny,zalezi podla mna od postoju cloveka vo vztahu ak vsetko klape ludia si rozumeju a doveruju nenastava stereotyp ktory vedie k takymto cinom

sedmikraska

no, podla mna sa tu neda vyhovarat a ni na jednu, ani na druhu stranu, je pravda aj to co hovori Moreno, ale je predsa len na tebe ci podlahnej takej zene a naopak to plati tiez

ing.moisha

moisha nebude realny clovek, niekto si robi srandu a testuje reakcie. a ing je moisha nespokojna s tym, ze sa este nikto nepridal na jej stranu, tak skusa ze ked sa prida imaginarny clovek, ci niekto prizna, ze ma az takuto povahu...
bambula, priekum nevysiel.

cacana

moisha..takym ako ty sa hovori slusne povedane spolocnicky,ludovo kurvy, ktore ak si nenajdu staleho partnera (to je taky, co by ti rozumel a nerobil by ti to, co ty robis inej)Ak si ho nenajdes, tak budes behat v 50 za chlapmi a prosit ich o suloz..ale co uz takej skaredej a starej..myslim, ze potom si budes inak tlct hlavu, ze si podjebavala namiesto toho, aby si si naslsa toho svojho a s tym bola stastna..len ci by ta nepodjebaval s inou, ako to robis teraz ty..

mareno

neviem ci by som dokazal podviest svoju priatelku, asi nie, ale na druhej strane sa tu pytas ci chlapi su verni ci to dokazu ale ja si myslim ze to zeny su ovela viac nevernejsie ako chlapi, ved kto rozhoduje o tom ci bude daco alebo nie.
Ked som bol v USA v lete tak tam bolo vela ludi zo SR, aj chlapov aj dievcat, s tych dievcat len dve zostali verne, vsetky doradu sa tam veselo kurvili, s tych chalanov mozno dvaja sa kurvili takze velky nepomer, a nenadarmo sa hovori ked suka neda pes si nezajebe, je to trosku vulgarne ale vystihuje to pravdu

sorry taka je realita, vy zeny rozhodujete o tom ci dam chlapovi ci nie, tak sa naucte hovorit NIE a hotovo ale to nedokazete, zial :((