mravčenie,šklbanie v dolných končatinách

RNG

Mimochodom to je pozbierane z roznych lekarskych literatur lekarov , ktory pouzivaju hlavne prirodne produkty na liecenie a mne osobne to podstatne zlepsilo situaciu, bol som tazky cukrovkar ale uz som z toho na tristvrte von, mozen dokonca bezpecne zjest az do 150 gramov sacharidov.
Pritom som nikdy nepouzil ani kvapku inzulinu ani ziadne cukrovkarske lieky. Len spravne potraviny a potravinove doplnky.
A dokonca ani necvicim(nemam cas, privela roboty) hoci to by mi asi pomohlo najviac.

RNG

Pri cukrovke sa vytvaraju v krvi pri vysokych hladinach glukozy a bielkovin curovobielkovinne zluceniny(proces glykosylacie) ktore nie su vodorozpostne a zablokuju nas odpadovy system-lymfaticke kanaly.
To vedie k zvysenemu zamoreniu tela a utoku na nervovu sustavu, hlavne v koncatinach(odborne "periferalna neuropatia")
Najviac pomaha znizovat co najnizsie hladiny cukru ultra nizkosacharidovou dietou, cvicit na spalenie cukru alebo aspon chodit denne na prechadzky aspon 3 kipometre, pouzivat rozne doplnky na znizenie hladin cukru v krvi a regeneraciu prostaty a pecene(gymnena sylvestris, sylimarin,alfa lipoicka kyselina, vitamin C a E, a aminokyseliny NAC(N-acetyl cystein), acetyl L carnitine, L- carnosine.
Na opravu nervov treba brat hlavne rybacie oleje a koncentraty s vysokym obsahom DHA a vitamin B-7=Biotin, 10 mg + denne.
Branie enzymov rano na prazdny zaludok tiez pomaha odmorit telo a vecerna davka mineralov tesne pred spankom(mineraly na kosti + Sirulina) je tiez napomocna pre cukrovkarov.