Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

HAK Diane

Príspevok v téme: HAK Diane
bambulka15

ahojte..viem, ze o Diane sa tu pisalo uz vela, ale viete mi niekto povedat, kolko je navhodnejsie Diane brat kvoli pleti?a este nieco- niekto z vas ma take skusenosti, ze po vysadeni Diane sa mu akne uz nevratilo spat, lebo co tu citam ,tak vsetci pisu ze akne sa im vratilo...boooze a to nechceem...diky moc:)

jancecka

ahojte, ja som tiež nováči v braní antikoncepcie, zatiaľ sa nič nedostavilo, ale kúpila som si na jeden mesiac a vyšlo ma to necelých 13 € myslím na jeden mesiac, čiže bude to nad tých 1000 SK

dadaa

hej, 3 mesiace..mne neporastli z tej...mam z nou strasne zle skusenosti, ale je to individualne..mne narasstli z belary, ale az po 1,5 roku uzivania...2 cisla

muriel

prsia sa nezvacsili, zato zadok ano, lepsia plet asi po 4 tyzdnoch brania, po vysadeni asi od 4 tyzdna bez zase pomaly ale celkom iste do povodneho stavu.

vierka

Zvačšenie ani nie.Ale pleť sa pacientkám výrazne zlepšila.Ale po vysadení zase nastalo u vačšiny zhoršenie pleti.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

HAK Diane - Fórum - ZDRAVIE.sk