Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

otázka na solárko...prosím o radu..

Príspevok v téme: otázka na solárko...prosím o radu..
jeniffer

chcem sa opýtať...do solárka som začala chodit hlavne pre pleť...ale tu u nás je solárko take ze ked si lahnem tak nemam nad hlavou tie trubice ako nad telom a pod telom...nad hlavou mam len daky reflektor alebo co to je...tak chcem sa opytat ci by som si mohla lahnut nizzsie nad tie trubice co mam nad celym telom neublizilo by mi to????...

mirka 23

No ešte sa pre istotu opýtaj svojej šošovkárky. Ale veď keď si v lete na slnku tak si ich tiež nevyberáš, nie?

robertka

Mirka23 dakujem za radu..no ja som bola a povedala ze si musim vybrat a maal som aj okuliare xixi...ale sa mi to nezdalo hned ze pochybujem ze si to vyberaju...ja len ze som si necela poskodit nejak sosovky...

robertka

Dobry den chcela by som sa spytat ked som nedavno zacala chodit do solarka a nosim kontaktne sosovky ci si ich musim vyberat pri opalovani ked si opalujem aj tvar alebo si ich mozem nechat dakujem dovidenia

jeniffer

inak ja sa ten den ktory idem tak sa ani nesprchujem uz lebo chodim tak okolo 7-8 vecer tak to by som sa mohla o dakej 11 sprchovat a to uz spim:)

jeniffer

dobre lahnem si nizsie tam kde mi opaluje cele telo lebo chcem hlavne tvar opalit dneska idem na 8 minut heh...zacalo som v pondelok bola som na 6 minut potom utorok na 6 tiez v stredu volna a idem dnes na 8 zase..a potom zajtra volno a v sobotu...myslis ze v nedelu by mohli byt dake vysledky uz?...hehe

aduliena

Môžeš si ľahnúť nižšie. Záleží od toho akú máš citlivú pleť na tvári a aké sú silné trubice. Najprv to skús len minútku, dve a uvidíš ako zareaguješ.
Po solárku sa odporúča počkať so sprchou cca.3hodiny, tak isto aj s čistením pleti.

jeniffer

ale som myslela žeči si mozem lahnut trocha nizzsie pod tie trubice co mi opaluju cele telo...a este jedna otazocka...kedy po solarku si mozeem cistit pleť a tak...som pocula 3 hod po nom sa nemoze sprchovat tak po tých 3 hod. by som mohla aj starostlivost o plet spraviť????

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

otázka na solárko...prosím o radu.. - Fórum - ZDRAVIE.sk