psycholog na zvysenie sebavedomia?

Príspevok v téme: psycholog na zvysenie sebavedomia?
envy1234

caute, prosim vas, vie mi niekto poradit, na koho sa mam obratit, ked mam brutalne nizke sebavedomie? staci, ze priatela nejaka jeho znama/kamoska na ulici pozdravi, ze si ho niekto kukne na nete alebo ze u niekto zavola a ja uz robim ceny.. mali sme kvoli tomu uz aj pauzu, ja som si uvedomila, ze sa takto chovat nemozem, ze mu musim verit, ale nedokazem sa zbavit pocitu, ze ma raz podvedie, ze nanho baby letia... moj otec podvadzal moju mamu, teraz pocuvam, ako ma skoro kazdy chlap milenku... tak ako s azbavit toho pocitu, ako mam zacat verit sebe samej???? dakujem

envy1234

maxi dakujem, ja si castokrat uvedomujem, ze ide na mna vybuch, ale proste to v tom momente neviem zastavit a potom si trieskam hlavu, ze ja krava sprosta.. napriklad dnes- ozvala sa mu po dlhej dobe byvala spoluziacka, vraj su super kamosi a tak si na nete pisali, no a nevybuchni, ked ta baba pozuje na fotke v bikinach a ma uzasnu postavu.. proste ma to vytaca.... na jednej strane by som bola najradsej, keby okolo neho neexistovali ziadne baby, na strane druhej viem, ze je to nerealne... ja jemu verim, len neverim tym babam okolo neho... baby su mrchy...:)

maxi

no, moja, istotu nikdy nemas, zalezi od chlapa, ci je suknickar alebo nie, ak je, tak to zistis hned, lichoti inym babam, obzera sa za inymi...A ak nie je, vzdy je tu moznost, ze nejaka skoci po nom. Mne sa to uz tiez parkrat stalo, ale vzdy som si ho nejak ubojovala. Na druhej strane, ak by si mala istotu, ze ti ho nikto neukradne, nebola by to nuda? Ze ho nikto nechce..Vaz si to, ze si vybral teba, znamena to ze mu na tebe naozaj zalezi, si predsa jedinecna a preto chce byt prave s tebou, ze? Neboj sa, strach z nevery preziva kazdy, len nerob zbytocne sceny, lebo prave to ti moze znicit vztah. Kym je s tebou, je vsetko ok, zacni to riesit az ked sa bude nieco naozaj diat, a to si vsimnes hned.