Clamydie,mononukleoza,klby.RNG alebo aj iny, pomozte.

Príspevok v téme: Clamydie,mononukleoza,klby.RNG alebo aj iny, pomozte.
lolololo

Takze moja otazka znie:
Vysledky u infektologa co mam pozitivne:
Anti-EBV-VCA IgG:239.0 U/ml pozit., Anti-EBNA IgG:26.4 U/ml pozit., Ch.pneumoniae IgG:104.766 RU/ml pozit., Ch.pneumoniae IgA:2.223 IP pozit.,
ASLO: 33.10 IU/mol, CRP: 1.40 mg/l,
Pri tychto nebolo nic napisane ,ci pozit. ,ci negat.
Zaver: Dg.: A74.8
B 27.8- inf. mononukleoza- st. po prekonani
A 74.8 Chlamydiova infekcia- st. po prekonani dla serolog.vysledkov.
Doporucujeme:
Serologicke vysledky nepotvrdili ziadne akutne infekcne ochorenie. Z nasho hladiska bez terapie.
Dalej som absolvoval:
Gastroetrologicke vysetrenie- ok.
Reumatologicke vysetrenie- ok.
Ortopidecke vysetrenie- cysta trci z kosti do bedroveho klbu.Inac- ok.
A moj stav je asi taky, ze mam priemerne 3 denne stolicu asi rok mozno 2, pred 4 mesiacmi ma zacali boliet klby a dost mi v nich zacalo pukat, tie pukania su niekedy bolestive.
Tak sa chcem opytat hlavne na tie klby, lebo ma to dost ubija. Ci by ma mohli od tej prekonanej mononukleozy a chlamydie boliet klby ci to moze prerast do tej autoimunej choroby co som sa docital(ze to je zakuklene a telo sa brani nicenim vlastnych zdravych buniek..)..
bral som chondrosulf, artrox, colafit, teraz berem magneB6(neurologicka mi odporucila, ze mam nervovosvlaovu podrazdenost- pol roka brat 3x denne), artrox a doberam colafit. Stravu som zmenil(viac ovocia,zeleniny a vlakniny ako predtym).
Neviem co dalej napisat mam 19 rokov, od malicka hravam futbal..
Za odpovede a rady dakujem..
Planujem zajst ku infektologicke nech mi predpise nieco proti tomu..

zofa2302

Mám 10-ročnú dcéru, zistili jej v krvných testoch EBVvclg pozit. 3,23. Aká je hranica? Čoho sa mám obávať-je to obyčajný herpes? Navonok nemá nič, je alergička(Aerius+flixotide)

lolololo

RNG bol by som ti povdacny, keby si mi napisal na Kenny5@centrum.sk, lebo to tu asi nepatri kolko stoja tieto vyrobky a ktore najdem u teba a ktore inde alebo aj u teba aj inde(pozrel by som si tie co mas tam vypisane na stranke, ale akosi nejdem najst tu reklamu): Samento, Oreganovy olej, GSE, Extrakt z olivovych listov, graviola.
Protokol dr. Berksona: sylimarin, alfa lipoicka kyselina, selen. A k tej trojkombinacie liekov :Vanderbilt/Wheldom protokol ake su to tie lieky, cital som tie prispevky, ale akosi som nepochopil co je co... Ak mi napises tak vopred dakujem.. Urcite by som si chcel niektore kupit, len teraz to s financiami neni ruzovo, tak aspon, aby som mal prehlad..

RNG

Epstein Barr Virus sposobuje mononukleozu. A zostane permanentne v tele aj po potlaceni choroby, hotovy sa kedykolvek pri oslabeni rapidne rozmnozit.

RNG

samozrejme ze mozu byt a pravdepodobne aj su od toho.
Zapoaly su od zamorenia a poskodenia.
Oboje EBV aj chlamidie zamoruju a poskodzuju,
Zamorena pecen(EBV) poriadne necisti krv, cim sa zamoruje cele telo a nastanu zapalove procesy.
Na cistenie a regeneraciu pecene som spominal protokol dr Berksona, na doliecovanie "neakutnej" chlamidiovej infekcie dlhodobe branie GSE a Samenta(vilcacora)
Okrem toho vzdy spominam zvysovanie imunity, ci uz bakterialne, ci uz viralne a to pre kazdeho, nielen chorych.(selen, zinok probiotika, vitaminy A, C E ...

lolololo

RNG dakujem za odpoved, len ci tie bolesti klbov mozu byt od toho.
Je to taka slabsia paliva bolest, len je to cely den, par krat ma to uz aj v noci zobudilo:(

RNG

Zialbohu aj "neakutne chlamidiove infekcie" dalej skodia a takm isto rozne ine v tele permanentne zijuce virusy
MOje zdroje informacii(lekarske) tvrdia, ze treba bojovat aj proti tym "neakutnym", inac nas postupne skripluju.