*z*a*m*r*z*n*u*t*ie* :)

Príspevok v téme: *z*a*m*r*z*n*u*t*ie* :)
kyblik

Ahojte :)
konecneee prichadza jar a musime sa rozlucit so snehom a so zamrznutymi koncatinami ale aby nam nebolo moc luto tak este posledny krat "zamrzneme" ale tentokrat dobrovolne:)
Bude to nieco na sposob: www.youtube.com ale bude to ovela lepsie vsetci v tej istej sekunde zastaneme a NEPOHNEME sa poniektori sme to uz skusali na krizovatke a mozem vam zarucit ze sa zabavime nielen my ale najma cudujuci okoloiduci :))
Cela akcia sa bude konat 15.3 v sobotu v Poluse, vsetci v tej istej sekunde zamrzneme /o 15:00/ a rovnako naraz odmrzneme /o 15:03/ Tak nevahaj a pridaj sa k nam mrznucim a zazi nieco co si este nezazil :)
Stretneme sa o 14:30 na Kuchajde pri drevenom podiu hned pri vstupe na Kuchajdu od Polusu. Prid urcite NACAS aby sme si mohli dohodnut blizsie detaily ako pózy, rozmiestnenie v Poluse, signal na zamrznutie, rozmrznutie,...
Bude to pecka tak sa pridaj a zamrzni s nami
hmm? kto sa k nam prida?

Lenush

kyblik ja by som bola radsej keby si to napisala priamo tu. ci je to tajne? :) ja som napr. z ke, takze sa podobnych akcii bohuzial nemozem zucasnit, ale rada by som bola aspon v obraze :)

lydia18

dozvedela som sa sice o tejto akcii z inej stranky ale vahala som ci vobec prist 8-) teraz mi to je aj luto heh 8-)

kyblik

ti co to premeskali alebo si si chceli zopakovat... :)))
...tak coskoro bude podobna akcia, ale to uz sa bude jednat o akciu jednej nadacie, coskoro dam info tak mozte prist zamrznut:)))
sranda ze sme o sebe nevedeli a oni to uz tiez planovali dlhsie:)

kyblik

no to hej, ja som skoro vybuchla od rehotu:))) mala som spadnutu 20-cku na zemi a ked som pocula tie keci "ukradnime jej to" tak som skoro vybuchla od smiechu:)))))
skoda ze niesi z BA;)

kyblik

forever prepac uz som bola off:(
envy jeeeej super:) som rada ze sa pacilo a ze nakoniec vsetko vyslo ako malo, som si to uzivala jak mala:)))) video bude aj na youtube coskoro (nase spracovanie), dufam ale ze bez tych rozhovorov :))))