Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

solarium KE

yoyko

tak mam za sebou prvu navstevu v solarku. nebol som dlho, ale aj tak vidim na sebe ucinok. mam len jeden problem, ato- vytvorili sa mi male biele bodkove vyrazky na hrudi. nikde inde. je to ok alebo myslite, ze solarko by som uz nemal navstevovat? dik za setky reakcie

terezka

Pracujem v solarku v Skalici v obchodnom centre v Maxe....mame tam turbo solaria...horizontalne aj vertikalne.Minut 15.- ak sa chcete pekne opalit pridte alebo sa ma spytajte...moj e-mail:
terez08@azet.sk

kita

ano v tom Relaxe je turbo solarium...no a na ako dlho?tak to fakt ti tam poradia podla tvojho typu pokozky...ja ked som isla prvykrta tak som sla na 6 min.a to nie som nejakej tmavej pokozky,taky stred by som povedala,no a potom som si to zvysovala,tak po dve minuty naviac,avska najdlhsie som bola na 10min.,myslaim ze viac netreba sa tam opekat:)

katkalaaaala

aj ja si myslim ze jednoznacke RELAX je super..mily pristup, je tam utulne...a fajn ;)poradia ti podla toho aka si momentalne, aku mas farbu pleti a tak...su tam velmi mile zienky :) ved vyskusaj! papa

kita

no ak si studentka tak myslim ze za 7Sk a ak nie tak 9 Sk...a teraz ma napadlo este jedno solarko,tam ako je metropol tak dole ked zides schodami,myslim ze tam je aj nejaka stavkova kancelaria alebo co,tak tam je myslim za 6SK,aspon tak to bolo este minuly rok tak neviem ci isli s cenami hore ale toto uz je na lezato solarko,ale tiez dobre

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

solarium KE - Fórum - ZDRAVIE.sk