Dôvod rozvodu? - ponížil ma

totalka

gilenia: no tak som sa objednadla právnikovi, uvidíme, vieš máš pravdu.....človek nikdy nevie, a proste možno sa zmení situácia za dva roky a potom si buchať o hlavu, že som sa nepoistila a nedala som najavo že tie veci sú lož..... díky za radu

ansy

no,vdaka za povzbudenie, avsak ja mam stastie na opacne pripady...vzdy je nejaka prekazka a tak to pada. najradsej nad tym nemysliet a zamestant sa niecim pokial to ide.inak, jeho zena je neterou mojej sefky a ta si vsimla, ze on nieco citi alebo sa tvari ze citi ku mne. strasna situacia. uz mu vycistila parkrat zaludok.kuriozne.co uz
vdaka.

totalka

ancy jasne rozumiem vekovo sa netrám aj ja som tak:-O, že to je dobrý ved:-O, vieš ale chlapi natrepu kaleráby, to zase vedia, spravia sa chudáci, a pod. No každopádne je to na tebe, ale možno práveže stretneš niekoho iného, ktorý ťa očarí iným spôsobom a bude volný......

ansy

niekedy myslim, ze by sa mi pacilo nechat to takto ako to je. oblapenia su prijemne, bozky tiez a ja ho budem stale odmietat, ale vychutnavat si tie dotyky. tak myslim, ked som nastvana na to, preco je to tak ako to je. preco on je zenaty..alebo preco ja som stale sama.
tym,co to neprezivaju sa tazko vziva do takej situacie,do samoty niekoho, do tych pocitom sklucenosti.

mamca

Ansy,niekedy je láska to,že nechceme toho druhého pre seba,aby sa nemusel trápiť výčitkami,necháme ho ísť svojou cestou.
V kontexte s týmto-má ťa rád? Potom ťa nechá ísť. Nemá ťa tak rád? ...

ansy

prave v tom mu neverim, totalka. hoci mne tvrdi opak, myslim si, ze mu to klape. priamo som sa ho spytala, ci ma nejaky problem, preco toto robi svojej zene, ale odpovede s vaznym dôvodom som sa nedockala. roky..nad tridsat.no, niet sa cim chvalit...asi prepadnem depkam ked si ten vek uvedomim :-))

totalka

ancy, ak to neni tajomstvo kolko máš rokov? Neviem, ak má manželstvo pohodové, tak či ťa neberie ako načas, lebo neviem či by mal silu sa rozviesť, a ak nie, tak by si mala pocit samoty aj tak. Ak mu ale manželstvo nefunguje tak to je druhá vec.

ansy

mamca, tie otazky mam uz teraz, preto ma brzdia.
Neviem, ako to poriesim s pracou. Nevravim, ze ma bavi, je tazke najst druhu, ktora by ma bavila viac. dokaze byt clovek stastny na ukor stastia druheho? ja so svojim svedomim nie. poplacem si,ze tu bola znovu nejaka prekazka a budem znovu sama.

mamca

Teraz si naplno predstav,že si si s ním začala...Máš v hlave aj jeho ženu,dieťa.. zamilovanosť..otázky,či neurobí to isté aj tebe... krásne okamihy... otázky,či nie je práve myšlienkami s nimi... Kolotoč otázok,ktoré ťa pri tvojej povahe čakajú...
Si šťastná?